Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Justyna Kowalczyk znowu pierwsza na mecie

  • Sport
  • date_range Sobota, 2012.09.22 20:26 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:55 )
Pod Tatrami w ramach Dnia Polany Szymoszkowej odbył się m.in Amatorski Bieg Górski "Mila Szymoszkowej". Na starcie zawodów stanęła m.in nasza mistrzyni w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk i znów nie dała rywalkom żadnych szans.

Fot. Przemek Bolechowski

Posłuchaj wypowiedzi Justyny Kowalczyk i Andrzeja Gąsienicy Makowskiego starosty tatrzańskiego
Justyna Kowalczyk znów najszybsza... w Zakopanem
A do przebiegnięcia była dzisiaj pod górę trasa o długości około 1700 metrów - przewyższenie to około 250 metrów. Nasza mistrzyni Justyna Kowalczyk przed biegiem zastrzegała skromnie, że w biegu górskim jeszcze nie startowała ale potem i tak zdeklasowała rywalki. Trasę 1700 metrów pokonała w czasie 10 minut i 37 sekund.Wśród panów zwycięzcą Amatorskiego Biegu Górskiego "Mila Szymoszkowej" został Andrzej Długosz uzyskując czas 8 minut i 56 sekund.A na Polanie Szymoszkowej dzisiaj odbył się również... turniej siatkówki plażowej i panel dyskusyjny na temat "Kurortu Tatrzańskiego".Dzisiejsza impreza to kolejne wydarzenie mające poza sezonem zimowym promować stacje narciarskie i przygotowywać dla turystów dodatkowe atrakcje pod Tatrami.(Przemek Bolechowski/jp)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię