Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Holendrzy w drodze do Charkowa (GALERIA)

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2012.06.08 07:59 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:17 )
Piłkarska reprezentacja w drodze na pierwsze spotkanie Euro 2012. Pomarańczowi czarterowym samolotem z Balic odlecieli do Charkowa - gdzie jutro zagrają z Danią. Tuż przed odjazdem na lotnisko pod hotelem Sheraton w Krakowie gdzie mieszkają Holendrzy na drużynę wicemistrzów świata czekali łowcy autografów.

fot. Kuba Niziński

Posłuchaj Kibice czekali na autografy
Pomarańczowi trafili do bardzo mocnej grupy - gdzie rywalami są reprezentacja Danii, Portugalii i Niemiec. Trener Ajaksu Amsterdam i były reprezentant Holandii, Frank de Boer jest przekonany, że wynik pierwszego spotkania kadry Oranje na Euro 2012 przeciwko będzie miał istotny wpływ na losy awansu do fazy pucharowej turnieju.

Holandia zagra z Danią w sobotę w Charkowie na otwarcie rywalizacji w grupie B, nazywanej przez wielu "grupą śmierci". Według De Boera, będzie to mecz o "sześć punktów", bo znacznie trudniej będzie osiągnąć sukces w kolejnych potyczkach przeciwko Niemcom i Portugalii.

KN


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię