Od porażki rozpoczęły koszykarki Wisły CanPack udział w turnieju o Puchar Prezesa CANPACK, głównego sponsora wiślackiej koszykówki. "Biała Gwiazda" przegrała z aktualnymi mistrzyniami Słowacji, drużyną Good Angels Koszyce 35-53 (12-23, 8-16, 15-14). Zawody zostały przerwane na blisko trzy minuty przed końcem trzeciej kwarty z powodu awarii prądu w hali przy ul.Reymonta. Gry już nie wznawiano.

Słowaczkom pomógł kompletny zastój w grze wiślaczek w drugiej części I kwarty i przez kilka minut II kwarty. Straciły wtedy 18 puntów, bez żadnej zdobyczy własnej.

W drugim meczu turnieju MBK Rużomberok przegrywa z Artego Bydgoszcz 50:69 (11-20, 22-19, 6-22, 11-8)

W ostatnim meczu I dnia turneiju na parkiecie pojawiły się po raz drugi koszykarki Wisły CanPack. Tym razem rywalem będzie Basket 90 Gdynia. To były niezykle wyrównane zawody, które ostatecznie zakończyły się dwupunktową wygrana „Białej Gwiazdy” 65-63 (14-18, 14-10, 16-18, 21-17).