Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Do Courchevel bez Kamila Stocha

We Francji zabraknie też Dawida Kubackiego i Piotra Żyły

fot. Grzegorz Momot / PAP

Kamil Stoch, który z powodu urazu opuścił w miniony weekend rywalizację Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, nie wystartuje także 7 sierpnia we francuskim Courchevel. Nie ma go w kadrze na te zawody, opublikowanej przez Polski Związek Narciarski.

Do Francji pojadą: Jakub Wolny, Stefan Hula, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Maciej Kot i Andrzej Stękała.

Konkursy w Wiśle były dla biało-czerwonych udane. W sobotę zwyciężył Jakub Wolny, a w niedzielę - Dawid Kubacki.

Stoch wycofał się niedługo przed rozpoczęciem sobotniego konkursu z powodu obrzęku stawu skokowego.

"Serce mi pęka, bo jestem w hotelu, a kibice na skoczni. Niestety rano obudziłem się z niespodzianką, opuchlizną. Przez kilka godzin walczyliśmy, żeby zmniejszyć obrzęk, ale się nie udało" - napisał wówczas w mediach społecznościowych.

W Courchevel 6 sierpnia odbędzie się konkurs Letniej Grand Prix kobiet na skoczni HS135, a dzień później na tym samym obiekcie powalczą mężczyźni.
Autor:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię