Kolejny mecz Cracovii, kolejna wygrana i znów trzy strzelone gole. Pasy wygrały na Wielickiej z Rużomberokiem 3:1 i to nawet nie wykorzystując karnego.

Pierwsza połowa to świetna gra Erika Jendriška, wychowanka Ružomberoka, który przypomniał się swoim dawnym kolegom strzelając i dwa gole.  Pierwszego gola Słowak strzelił główką po centrze z kornera, drugiego po wrzutce Denissa Rakelsa.Trzeciego po kolejnym rzucie rożnym Piotr Polczak po centrze Mateusza Cetnarskiego. W 57 minucie karmnego nie wykorzystał Deniss Rakels. W końcówce honorowego gola zdobył Stefan Zošak. Po nim wynik do końca już nie uległ zmianie.

Cracovia - MFK Ružomberok 3:1 (2:0)

20. Erik Jendrisek (1:0)

40. Erik Jendrisek (2:0)

51. Piotr Polczak (3:0)

62. Stefan Zošak (3:1)

Skład Cracovii: Krzysztof Pilarz (Grzegorz Sandomierski) - Deleu, Sreten Sretenović (46. Bartosz Rymaniak), Piotr Polczak (60. Paweł Jaroszyński), Hubert Wołąkiewicz (46, Ariel Wawszczyk) - Jakub Wójcicki (46. Krzysztof Szewczyk), Damian Dąbrowski (60. Łukasz Zejdler), Mateusz Cetnarski (60. Mateusz Argasiński), Dariusz Zjawiński (38. Bartosz Kapustka), Deniss Rakels (60. Armiche Ortega) - Erik Jendrišek (46. Boubacar Dialiba).