Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Anglicy otwarci na młodzież (GALERIA)

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.06.08 16:56 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:48 )
Reprezentacja Anglii trenowała na stadionie na Suchych Stawach. Gdy piłkarze Anglii, wyprowadzani na zajęcia w ramach otwartego dla publiczności treningu przez nowohuckich kilku- i nastolatków dotarli na środek boiska na Suchych Stawach, podnieśli z murawy transparent z napisem "Dziękujemy za gorące przyjęcie w Krakowie".

foto: Paweł Krawczyk/UMK

To wzbudziło prawdziwą owację wśród 3200 obserwatorów tego treningu. Zresztą - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - pierwotnie Anglicy chcieli ograniczyć liczbę widzów tylko do tysiąca, ale pod naciskiem krakowskich władz, zdecydowali się tę liczbę potroić. Na pewno tego nie żałowali. Jaka była atmosfera na treningu - posłuchajmy.
[]
Po treningu piłkarze Angielscy przez wiele minut nie opuszczali murawy, cierpliwie pozując do zdjęć z młodzieżą i rozdając setki autografów. W rewanżu otrzymali angielską flagę z autografami wszystkich uczestnikó niedawnych małopolskich finałów rozgrywek dziesięciolatków "Z boiska na stadion - o Puchar Tymbarku". Obiecali, że zawiśnie ona w szatni ich krakowskiej bazy treningowej na Suchych Stawach.

T.Kwaśniak


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię