"Po pierwsze - cena. 15 zł to chyba trochę za dużo, biorąc pod uwagę, że na przykład w niedzielę parking o godzinie 13 był tak zapchany, że nawet wjeżdżając (i pobierając bilet) nie znalazłszy żadnego miejsca postojowego, za 10 minut jazdy po parkingu już na wstępie płaci sie 12 zł. Wystarczy poczytać opinie w internecie - to miejsce to jakaś masakra. 

Po drugie - opłaty gotówką. Zacznę od tego, że nigdzie przy wjeździe nie ma informacji, że za parking płacimy tylko gotówką, co w dzisiejszych czasach sprowadza nas do średniowiecza. Niedzielne sytuacje w ZOO tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie jestem nowoczesną matką-wariatką, ale średnio 1 na 10 osób przyjeżdżających do ZOO nie jest przygotowana na płacenie w automacie gotówką, a jeśli już faktycznie gotówkę posiada, to tylko do nominału 50 zł, bo 100 zł nie będzie przyjmowane. 

Po trzecie - zachowanie obsługi. Przepychanki, kłótnie i przekleństwa to dla tych "Panów" chleb powszedni. Szkoda, że w taki własnie sposób odnoszą się do gości ZOO - często obcokrajowców z dziećmi. Żałuję, że nie nagrywałam tego, co działo się na tym parkingu.

Apeluję o skierowanie mojej skargi do władz, które mogą realnie wpłynąć na jakość obsługi na parkingu lub wprowadzić chociaż tę płatność kartą. Brak dostepu do niej to jakaś kpina. Najbliższy bankomat znajduje sie w mieście - 1,8 km od bram ZOO. 

Warunki panujące na tym parkingu wpływają negatywnie na odbiór ZOO jako instytucji, co do której uważam, że prowadzona jest świetnie - ma potencjał".


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

Agnieszka