Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

"Rodzina Krakowiaków"! 300 najlepszych odcinków na CD!

  • Wydawnictwa
  • date_range Wtorek, 2020.05.26 09:23 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:48 )
Pełna ciepła i humoru radiowa nowela emitowana w porannym programie Radia Kraków "Rano na TAK".

fot. Michał Karoń

Najnowsze wydawnictwo Radia Kraków już dostępne! Zamów i słuchaj z całą rodziną!

Pełna ciepła i humoru radiowa nowela emitowana w porannym programie Radia Kraków "Rano na TAK". Spojrzenie na bliską nam codzienność oczami nastoletniego, niesfornego Janka Krakowiaka sprawia, że perypetie z życia tej nieco zwariowanej, ale bardzo sympatycznej krakowskiej rodziny od lat codziennie śledzą dziadkowie, rodzice i pociechy w każdym niemal wieku..


Sławek Sulima Kowalewski – autor "Rodziny Krakowiaków", dziennikarz, współgospodarz porannego pasma Radia Kraków „Rano na TAK”. Prywatnie żeglarz, muzyk i wokalista własnego zespołu, a także ojciec dwójki dzieci.


„Rodzina Krakowiaków" w dużej mierze powstała z inspiracji moją rodziną. Mam dwójkę dzieci i codziennie uważnie się im przysłuchuję. Gdyby nie one, nie byłoby tej radiowej noweli. Dzięki nim codziennie mam nowy pomysł na kolejne perypetie "Rodziny Krakowiaków".
Przez blisko 750 odcinków, które do tej pory zostały wyemitowane w programie "Rano na tak", byliśmy świadkami dorastania Janka i Zuźki, zmian ich poglądów, opinii. Obserwowaliśmy ich przygody i rozterki. Ze wszystkich odcinków wybrałem dla Państwa 300. Mam nadzieję, że  w pełni oddadzą charakter tej zwariowanej rodzinki, której radości i problemy zapewne każdy z nas znajdzie również w swoim domu.

           Zapraszam do słuchania, oczywiście obowiązkowo z dziećmi!”

           Sławek Sulima Kowalewski


 

Rodzina Krakowiaków - trzypłytowy audiobook Radia Kraków

Czyta: autor - Sławek Sulima Kowalewski

Autor ilustracji: Jacek Zygmunt
Oprawa graficzna: Zuzanna Weremiuk
3 CD, format mp3, łączny czas: 11 godz. 5 min. 31 sek.

Cena 39,00  zł

Kliknij TUTAJ aby przejść do strony produktu.

Producent:Sponsor:

                       

 

Wszystkie radiowe wydawnictwa płytowe oraz gadżety można kupić w naszym sklepie internetowym: https://sklep.radiokrakow.pl/

Zapraszamy!

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię