Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Positive Ways pomaga sądeckim dzieciom

Organizują pokazy ekskluzywnych samochodów, by pomagać innym. Grupa Positive Ways po raz kolejny chce spełnić marzenia sądeckich dzieci. W ubiegłym roku członkowie grupy przekazali 170 tysięcy złotych dla podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja z Nowego Sącza. Teraz sześciocyfrową kwotą chcemy wesprzeć dzieci z ubogich rodzin – mówi Krzysztof Horowski.

Fot. Bartosz Niemiec

Mówi Krzysztof Horowski
"Chcielibyśmy, żeby jak najwięcej osób skorzystało z tej pomocy. Natomiast jeżeli ktoś nas poprosi o 50 tysięcy na operację i faktycznie będzie to uzasadnione, to będziemy takie przelewy robić" - wyjaśnia Horowski.
Wniosek o przyznanie pomocy można pobrać na stronie Urzędu Miasta Nowego Sącza. Będą przyjmowane tylko do 26 lipca. W sumie grupa Positive Ways zebrała w tym roku na cele charytatywne blisko 1 milion 200 tysięcy złotych podczas pokazów swoich samochodów. Grupa nie zdradziła jednak ile przekaże na pomoc sądeckim dzieciom.
Autor:
Bartosz Niemiec

Opracowanie:
Łukasz Konatowicz

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię