Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Oświęcim: podejrzany o pobicie i włamania w rękach policji

Policjanci w Oświęcimiu pod koniec stycznia 2014 roku zatrzymali 51-letniego mieszkańca Oświęcimia, podejrzanego o pobicie swojego znajomego. Jak się okazało zatrzymany mężczyzna miał na koncie włamania do piwnic i altan działkowych.

Pod koniec stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków na terenie osiedla Zasole w Oświęcimiu leży mężczyzna z obrażeniami głowy. Ofiarą pobicia okazał się 55-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania i został on przewieziony do szpitala na leczenie.
Policjanci ustalili, że przebywał on w mieszkaniu należącym do 51-letniego mieszkańca bloku, z którym wspólnie spożywał alkohol, a następnie podczas sprzeczki został kilkakrotnie uderzony ręką w głowę i wypchnięty za drzwi.   
Policjanci ustalili, że 51-latek ma związek z kilkudziesięcioma włamaniami do piwnic i altan znajdujących się na terenie Oświęcimia. Jego łupem padały różne przedmioty codziennego użytku, jedzenie w postaci przetworów oraz elementy metalowe, które mógł sprzedać w skupie złomu nie wzbudzając podejrzeń. 
Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa kryminalne, a za dokonane ostatnio czyny grozi mu kara do 10 lat więzienia.

małopolska policja
 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię