Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Oświęcim: Kierował po pijaku i bez dokumentów

Polica zatrzymała 26-letniego mieszkańca powiatu olkuskiego, który kierował mając ponad 3 promile we krwi i nie posiadał uprawnień do kierowania.


Sytuacja miała miejsce około północy, między 22 a 23 maja na Osiedlu Zasole. Kierowca Audi przyspieszył, gdy tylko zauważył policyjny partol. To zwróciło uwagę funkcjonariuszy, którzy rozpoczęli za nim pościg. Audi nie reagowało na kilkukrotne sygnały radiowozu, więc policjanci zmusili pojazd do zatrzymania się.

Mężczyzna, gdy tylko wysiał z samochodu zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że 26-latek miał 3,36 promili alkoholu we krwi . Nie posiadał także żądnych uprawnień do prowadzenia pojazdu, bo jak się okazało zostały mu one zatrzymane ponad rok temu.

Samochód został przekazany znajomym mężczyzny. Natomiast 26–latek trafił do oświęcimskiej komendy policji i już wkrótce poniesie konsekwencje swoich czynów.

(materiały prasowe/nk)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię