Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Chrzanów nie rezygnuje z budowy zachodniej obwodnicy

Droga ma łączyć autostradę A-4 na węźle Byczyna z drogą wojewódzką do Oświęcimia w dzielnicy Kroczymiech. Taki odcinek sprawiłby, że do autostrady kierowcy dojeżdżaliby bez wjeżdżania do centrum Chrzanowa.

"W tym roku będziemy mieć wszystkie dokumenty, w przyszłym chcemy ruszyć z budową" - powiedział Radiu Kraków Ryszard Kosowski, burmistrz Chrzanowa.

Nowa obwodnica jest planowana w większości przez lasy i tereny niezamieszkałe. Jej koszt szacuje się na 50 milionów złotych. Przypomnijmy, że to kolejna obwodnica Chrzanowa. W minionym roku w Chrzanowie oddano do użytku całą, wartą kilkadziesiąt milionów złotych, obwodnicę północno-wschodnią.(Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię