Urzędnicy tłumaczą, że to mieszkańcy chcieli zmiany w organizacji ruchu na ulicy. Prędkość ograniczono tam do 30 kilometrów na godzinę, ale szeroka droga zachęcała do znacznie szybszej jazdy. Mieszkańcy nie czuli się przez to bezpiecznie i poprosili władze miasta, aby jakoś temu zaradzili. Te jednak zapowiadają, że jeżeli kierowcy będą zgłaszać skargi, pomyślą nad innym rozwiązaniem.
- A
- A
- A
Ul. Dekerta w Krakowie zwężona po remoncie. Kierowcy: wcześniej było lepiej
Przed remontem dało się swobodnie przejechać. Po remoncie... kierowcy mają problem, żeby się minąć. Mowa o ulicy Dekerta w krakowskim Podgórzu. Pod koniec maja droga została wyremontowana, nowa jest także organizacja ruchu. Po obu stronach ulicy wyznaczono miejsca parkingowe. Po jednej parkuje się wzdłuż ulicy, ale po drugiej już w poprzek. Droga jest przez to mocno zwężona - a kierowcy muszą wjeżdżać na parking, aby minąć się z samochodami jadącymi z naprzeciwka. Ich zdaniem, wcześniej było lepiej.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Zobacz także
Najnowsze
-
18:09
Śmiertelny wypadek w Tatrach. 20-latek zginął po upadku z Kozich Czub
-
17:08
Mgła nad lotniskiem. Część rejsów przekierowana
-
17:04
Policyjna interwencja w Myślenicach i film w sieci. Transparentność czy przekroczenie granicy?
-
17:00
Konflikt prawny o Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Na ścianach grzyb, los pacjentów niepewny
-
16:31
Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Nowym Sączu. DK 75 zablokowana
-
15:37
Choinka prosto z lasu? Jedź do nadleśnictwa w Olkuszu, Chrzanowie i Andrychowie
-
15:22
Telefony a relacje z dziećmi
-
15:15
NCK w okresie świątecznym
-
15:15
Na bilecie miesięcznym Kolei Małopolskich pojedziemy wybranymi pociągami PKP Intercity
-
15:12
Śmiertelny strzał w Myślenicach. Policja odpowiada na zarzuty po publikacji nagrania
-
14:54
„Trzecia transformacja...". Debata Radia Kraków, Tygodnika Powszechnego i Wydawnictwa ZNAK
-
14:37
Plac zabaw w Hutkach do przeniesienia. Jeszcze miesiąc i byłby pod wodą
-
14:24
"Herbata jest dobrym źródłem pobudzenia"
-
12:10
Ingres kard. Grzegorza Rysia. Dominika Kozłowska: „Nie chodzi o gesty na kontrze”
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze