Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rodzinny Andrychów powitał olimpijczyka (ZDJĘCIA)

  • Kraków
  • date_range Czwartek, 2012.08.09 11:09 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:27 )
Były brawa, tort i wielka radość. Piąty zawodnik turnieju piłki plażowej Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie już w domu.

fot. Marek Mędela

Posłuchaj jakie powitanie olimpijczykowi zgotowali mieszkańcy Andrychowa
Nie o porażce a ogromnym sukcesie mówili uradowani mieszkańcy Andrychowa witając Grzegorza Fijałka. Siatkarz plażowy w duecie z Mariuszem Prudlem zajął piąte miejsce.
Do wejścia do strefy medalowej naszym zawodnikom zabrakło niewiele. Dwoma punktami przegrali mecz z parą z Brazylii. Dziś Grzegorz Fijałek w rozmowie z reporterem Radia Kraków przyznał, że przed igrzyskami nasza para nie zakładała sobie żadnych celów. Nie jest tajemnicą, że przez ostatnie miesiące Grzegorz walczył z kontuzjami. "Podczas całego turnieju musiałem zmagać się z bólem, dlatego to piąte miejsce cieszy i mobilizuje do pracy" - mówi Fijałek. Kilkudziesięciu Andrychowian przywitało po powrocie z igrzysk w Londynie naszego olimpijczyka. Pod magistratem zjawiła się rodzina i przyjaciele siatkarza. Były brawa, życzenia, wspólne zdjęcia i autografy. Od władz miasta Grzegorz Fijałek otrzymał olimpijski tort i kwiaty. I choć nasz siatkarz plażowy w parze z Mariuszem Prudlem zdobył piąte miejsce, w rodzinnym Andrychowie z Grześka wszyscy są dumni. Grzegorz Fijałek nie będzie miał dużo czasu na odpoczynek. W Andrychowie zostaje tylko jeden dzień. Jutro wyjeżdża na kolejny turniej do Starych Jabłonek.


( Marek Mędela/jg)
siatkarz fijałek

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię