Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Od poniedziałku kierowców w Krakowie czekają kolejne utrudnienia. Zmiany także na A4

  • Kraków
  • date_range Niedziela, 2021.06.06 14:27 ( Edytowany Niedziela, 2021.06.06 21:34 )
W nocy z niedzieli na poniedziałek - zostanie zamknięty przejazd na moście na ulicy Piastowskiej. Drogowcy rozpoczynają remont obiektu. Dla samochodów zostanie wyznaczony objazd ulicą Królowej Jadwigi, alejami Focha i Mickiewicza oraz ulicą Czarnowiejską.

fot: ZDMK

 

Ruch pieszy będzie prowadzony raz prawą, raz lewą stroną mostu. Przejazd mostem ma zostać wznowiony na początku sierpnia.

Rozpoczyna się sezon letni, a to oznacza falę prac drogowych. Już w poniedziałek ruszy remont dwóch wiaduktów na autostradzie A4 nad drogą gminną w miejscowości Węgrzce Wielkie. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone o godzinie 12.
W pierwszym etapie przewidziano przebudowę przejazdu awaryjnego między dwoma jezdniami za wiaduktem od strony Rzeszowa. Na obu z nich zostaną zamknięte lewe pasy ruchu. Będzie też obowiązywać ograniczenie prędkości do 80 kilometrów na godzinę.


Remont obiektów podzielono w sumie na 4 etapy, a każdy z nich obejmuje kolejne, nowe utrudnienia. Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest na 12 sierpnia.

 

Bartłomiej Bujas/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię