Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Na drogach spokojnie, choć tłoczno

  • Kraków
  • date_range Czwartek, 2012.10.04 06:49 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:37 )
Kolizje w Biskupicach i Nowym Sączu. Na szczęście bez osób poważnie poszkodoanych.
Na głównych trasach regionu ruch wzmożony, kłopoty na drodze krajowej nr 44 przy dojeździe do Skawiny. Na drodze krajowej nr 4 Kraków -Tarnów newralgiczny odcinek: Brzesko-Bochni-Łapczyca przejezdny na "zwolnionych obrotach.
Dojazd do Krakowa utrudniony na drodze krajowej nr 7. Tam bardzo tłoczno.
W Krakowie też sporo korków. Zwłaszcza w centrum i na linii od ronda Matecznego przez Aleje 3 Wieszczów do wyjazdu z miasta na alei 29 Listopada.

Sytuację pogarsza remont ulicy Tynieckiej. Jeszcze przez tydzień będziemy zmagać się z utrudnieniami w tym miejscu. Generalny remont ul. Tynieckiej prowadzony jest na odcinku od skrzyżowania z ul. Praską do skrzyżowania z ul. Norymberską. W związku z tym ruch pojazdów na tym odcinku jest niemożliwy.
Objazdy przez ul. Kapelanka, ul. Grota – Roweckiego i ul. Norymberską.

Poranne zdarzenia drogowe: Biskupice - kolizja osobowych i busa (bez rannych) oraz Nowy Sacz , ulica Królowej Jadwigi :pusty bus i osobowy ( bez rannych)

Grzegorz Bernasik/Radio Kraków

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię