Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Marka Radia Kraków dla wystaw Miesiąca Fotografii

  • Kraków
  • date_range Wtorek, 2012.06.05 20:46 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:16 )
Marka Radia Kraków dla wystaw Miesiąca Fotografii: "Rewolucja w fotografii" Aleksandra Rodczenki, "Drżące ciało" z kolekcji Cezarego Pieczyńskiego i "Pamięć obrazu" Jerzego Lewczyńskiego. Posłuchaj Uzasadnienie jury
Marka Radia Kraków dla wystaw Miesiąca Fotografii. Ta propozycja została oceniona lepiej niż premiera "Peer Gynta" w Teatrze imienia Słowackiego, ekspozycja "Sport w sztuce" w Muzeum Mocak czy przedstawienie o tematyce futbolowej "My w finale" zrealizowane w Teatrze Bagatela dzięki inicjatywie Domu Norymberskiego.
Wyróżnienie przyznało jury w składzie: Magdalena Huzarska-Szumiec z Gazety Krakowskiej, Łukasz Gazur z Dziennika Polskiego, Krzysztof Glondys z Telewizji Kraków oraz Justyna Nowicka z Radia Kraków.

Była to już szósta edycja Marki Radia Kraków. W magazynie Koło Kultury jury pod przewodnictwem Justyny Nowickiej przyznaje wyróżnienia dla najlepszych projektów kulturalnych. Marką Radia Kraków nagradzamy wydawnictwa, muzea, galerie i teatry. Szukamy tego, co „wzrusza i budzi emocje”. Wyróżniamy instytucje wielkie i uznane – jak krakowski Znak czy Muzeum Narodowe, ale i alternatywne i awangardowe, jak wydawnictwo Ha!art czy teatr Łaźnia Nowa.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię