Na południu Małopolski długi czerwcowy weekend spodziewanych jest sporo turystów, szczególnie w Tatrach, ale i w Pieninach, gdzie jedną z największych atrakcji jest spływ przełomem Dunajca. I wprawdzie górale czekają na gości, którzy będą chcieli tratwami przebyć malowniczą trasę, ale nikt raczej nie liczy na rekordowe tłumy porównywalne z weekendem majowym.
Prezes Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich Jan Sienkiewicz ocenia, iż ruch zapewne będzie nieco większy niż w normalny weekend o tej porze roku.
W czasie kilku dni tegorocznego majowego weekendu ze spływu przełomem Dunajca skorzystało ponad 20 tysięcy osób. Ile będzie w ten weekend tego jeszcze na razie nie wiadomo choć liczba rezerwacji noclegów w tej części Małopolski na razie nie jest imponująca. Dziś od samego rana zarówno na Podhalu jak i w Pieninach świeci słońce.
- A
- A
- A
Flisacy czekają na gości
Ostrożne oceny frekwencji turystycznej pienińskich flisaków. Dzisiaj Boże Ciało i jednocześnie pierwszy dzień długiego czerwcowego weekendu.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
19:58
Seria interwencji TOPR w Tatrach. Dziesięć akcji jednego dnia
-
18:48
Remont Starowiślnej coraz bliżej. Ulica pozostanie dwukierunkowa
-
16:28
Nie tylko Mur Berliński
-
16:17
Święto Wojska Polskiego w Krakowie. Uroczystości na placu Matejki i biało-czerwone iluminacje
-
16:01
„Odebrało mi mowę!”. Pani Katarzyna z Zielonek wygrywa siódmy rower w Radiu Kraków
-
15:59
W niedzielę rozstrzygną się losy władz gminy Mszana Dolna
-
15:53
Turyści w Zakopanem spędzają czas na Kasprowym Wierchu
-
14:24
Miejska stacja paliw wróciła do Tarnowa. Ma być najtańsza w mieście
-
13:54
Nowe krawężniki na Lwowskiej już uszkodzone. Drogowcy tłumaczą, co się stało
-
13:52
Jak przyciągnąć biznes do Krakowa? "Prezydent powinien działać jak CEO"
-
13:38
Kandydat na prezydenta Krakowa: prezesi spółek mają zwrócić zawyżone wynagrodzenia
-
13:16
Po rozłamie w PiS Kmita odkrywa karty. „Grill Morawieckiego” i plan dla Krakowa
-
12:53
Dom pod Krakowem w cenie krakowskiego mieszkania? Sprawdziliśmy, ile kosztuje dom modułowy w Małopolsce
-
12:48
Sitcom "Duchy". Umarli mają głos
-
12:11
Niezwykła historia uwieczniona na szklanych negatywach. Wyjątkowa darowizna dla muzeum w Oświęcimiu
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 9. - Kraków leczył wodą. Historia dwóch zapomnianych uzdrowisk
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 8. - Zniknęły rodzinne apteki. Jak PRL zmienił farmację w Krakowie
-
15:05
Dieta a zdrowa skóra. Fakty, mity i to, co naprawdę działa
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 7. - Bez nich medycyna nie mogłaby istnieć
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze