Miał zostać dawno wyburzony - jednak - jak pisze Dziennik Polski - właściciel budynku nie chce tego zrobić, bo nie podobają mu się przygotowane przez urzędników plany zagospodarowania terenu tej części Krakowa.
Według planów teren, na którym stoi wrak hotelu powinien zostać przeznaczony pod usługi kultury, sztuki i nauki, ewentualnie - jak dotąd - na usługi hotelarskie.
Właściciel chce na miejscu hotelu wybudować kompleks apartamentowców, zapowiedział, że jeśli urzędnicy planów nie zmienią - Forum nadal będzie straszyć w centrum Krakowa.
("Dziennik Polski"/Rafał Nowak Bończa/jp)
- A
- A
- A
Co dalej z krakowskim hotelem Forum?
Krakowski hotel Forum jeszcze postoi... Zamknięty dziesięć lat temu hotel szpecący widok z Wawelu i skałki służy teraz jako gigantyczny stojak na reklamy.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:47
Ciało mężczyzny wyłowiono z Soły. Policja ustala tożsamość denata
-
21:05
Kłótnia o pieniądze, czyli o co?
-
19:34
Mnóstwo odwołanych pociągów, powodem są awarie sieci. Jak jest z pociągami jadącymi przez Małopolskę?
-
18:41
Notowanie nr 1622 z dn. 28.06.2026 r.
-
17:58
Najgorętszy bieg w historii. Upał dał się we znaki uczestnikom festiwalu w Krynicy
-
17:41
Awarie torowisk w Krakowie. Tramwaje kursują objazdami
-
16:48
ŚLADAMI DOBREGO WOJAKA SZWEJKA. Czeskie Budziejowice – stolica Czech Południowych
-
16:31
Piana party na basenie w Muszynie
-
16:12
Wszyscy nad wodę! Rekordowa frekwencja na basenach w Muszynie
-
15:24
Trwają poszukiwania mężczyzny, który podczas kąpieli zniknął pod wodą w zbiorniku Kruki w Oświęcimiu
-
14:43
Małopolskie Biegi Górskie w Krynicy - Zdrój
-
14:41
Upały dają się we znaki wodociągom. W Brzesku apel o oszczędzanie wody
-
14:02
Zderzenie auta z motocyklem na DW 980. Nie żyje motocyklista
-
13:55
Kraków gości młode gwiazdy kajakarstwa. Na Kolnej ruszają mistrzostwa świata U23
-
13:28
Zabytkowa kopalnia w Jawiszowicach będzie otwarta dla zwiedzających
-
12:19
Słuchajcie Radia Kraków i wygrywajcie! Czekają rowery i karty podarunkowe!
-
12:03
"Małopolska na dwóch kółkach. Sezon 2". Zobaczcie inną Małopolskę, wygrywajcie rowery!
-
10:00
Ważna zmiana na trasie do Morskiego Oka z powodu ekstremalnych upałów
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 2. - Powojenny Kraków leczy rany
-
15:05
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze