Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kalendarz ścienny "Moje Skarby Małopolski" na rok 2021

  • Wydawnictwa
  • date_range Wtorek, 2020.12.01 09:55 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:48 )
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy kalendarz. Zdjęcia ilustrujące kolejne miesiące to zwycięskie fotografie nadesłane przez słuchaczy Radia Kraków w wakacyjnym konkursie "Moje Skarby Małopolski".

Chcielibyśmy, aby ten kalendarz był inspiracją. Doświadczenie pandemii sprawiło, że coraz chętniej by wypocząć poszukujemy miejsc bliżej domu, poza dużymi i popularnymi ośrodkami. Zatem, niech prace naszych laureatów będą zachętą do odkrywania tego, co często tylko w teorii jest nam dobrze znane.


Tak region widzą nasi słuchacze i pasjonaci podróżowania. Im, podobnie jak dziennikarzom Radia Kraków, przyświeca zasada #zwiedzajlokalnie.

Pamiętając o wszelkich zasadach bezpieczeństwa zwiedzajmy, bo podróże nie tylko kształcą, ale też uczą wrażliwości i dają dystans. O ten najlepiej na szczytach Tatr, Pienin i Beskidów, w rwącym nurcie Dunajca i Popradu czy na bezkresnej Pustyni Błędowskiej.

 
Oprawa graficzna: Zuzanna Weremiuk
Autorzy zdjęć: Tadeusz Strama, Rafał Gajczewski, Maciej G. Szling,  Paulina Belcar, Maciej Dybczak, Dariusz Mrówka, Marek Michno, Katarzyna Jelska-Houda, Andrzej Kozioł, Maciej Wacławik , Paweł Brzozowski, Izabela Przetaczek-Rożnowska

format: A3
Cena: 49,00 zł

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię