Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W weekend wraca Wyścig Górski - Magura Małastowska

  • Gorlice
  • date_range Wtorek, 2021.06.01 11:34 ( Edytowany Wtorek, 2021.06.01 17:02 )
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w weekend wraca Wyścig Górski - Magura Małastowska. To 3 i 4 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Licząca ponad 3,5 kilometra trasa biegnie po drodze wojewódzkiej 977 Gorlice - Konieczna - Granica Państwa.

- Wszystko rozpocznie się w piątek na gorlickim rynku. Wyścig Górski jest dobrą promocją naszego regionu. W piątek na gorlickim Rynku odbędzie się badanie kontrolne. Zachęcamy wszystkich, będzie można z bliska zobaczyć samochody, które w kolejnych dwóch dniach będą się zmagać na trasie wyścigu - mówi Łukasz Bałajewicz, zastępca burmistrza Gorlic.

Wyścig Górski - Magura Małastowska odbędzie się po raz ósmy. Jego głównym organizatorem jest Automobilklub Biecki, a partnerami samorządy powiatu gorlickiego.


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

 

 

Maciej Wodziński/ko

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię