Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Radio Kraków nadaje z nowego studia w Gorlicach!

  • Gorlice
  • date_range Wtorek, 2017.09.19 06:51 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:10 )
Po Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, Gorlice są kolejnym małopolskim miastem z lokalnym studiem Radia Kraków – studio zainaugurowało działalność 19 września.

Fot. T. Seremak

Posłuchaj materiału Marty Jodłowskiej
Radio Kraków w Gorlicach

- Uruchomienie lokalnego studia w Gorlicach to dla nas niezwykle ważne wydarzenie - podkreśla prezes Radia Kraków Przemysław Bolechowski. - Jako regionalna rozgłośnia radia publicznego chcemy być najważniejszym źródłem informacji dla wszystkich mieszkańców Małopolski. Mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie ważne również dla mieszkańców Gorlic i całego powiatu, bo od 19 września na gorlickiej częstotliwości Radia Kraków 97, 4 FM będą mogli znaleźć więcej najświeższych informacji ze swojego miasta i regionu.

Otwarcie gorlickiego studia zainaugurowało specjalne wydanie programu „Przed Hejnałem” z gorlickiego rynku. W programie rozmawialiśmy m.in. o tym, dlaczego warto ziemię gorlicką odwiedzić (a trzeba to zrobić koniecznie!) i o zbliżającym się Święcie Rydza w Wysowej (na którym to nie zabraknie Radia Kraków). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Katarzyną Miernik-Pietruszewską, organizatorką Święta Rydza, Andrzejem Piecuchem - przewodnikiem i regionalistą, a także ze Zdzisławem Tohlem z Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów. POSŁUCHAJ ROZMOWY

W czterech lokalnych studiach - w Nowym Sączu, Tarnowie, Zakopanem, a od 19 września również w Gorlicach, dziennikarze i reporterzy Radia Kraków przygotowują materiały ze swoich regionów na antenę małopolską Radia Kraków i specjalne programy, które emitowane są w trzech lokalnych rozszyciach programu: na Kraków i Małopolskę, w rozszyciu tarnowskim i nowosądeckim. Dzięki nowemu studiu, najświeższe informacje z Gorlic usłyszeć będzie można zarówno na głównej antenie Radia Kraków, jak również na rozszyciu nowosądeckim, gdzie codziennie o godz. 7.30, 8.30, 9.30 i 16.30 nadawane są informacje lokalne, a między godz. 14.05 a 14.30 specjalne pasmo reportersko - publicystyczne z najważniejszymi informacjami z południa regionu.

 

 

Zespół Radia Kraków

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię