- A
- A
- A
Aktualności komunikacyjne Radia Kraków 06.11
Na żywo
-
06:54
Uwaga kierowcy! Tuż po godzinie 7-ej zamknięty zostanie fragment ulicy Bieckiej w centrum Gorlic. Przejazd nie będzie możliwy od ronda do skrzyżowania z ulicą 11 Listopada włącznie. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Rydarowskiej, Korczaka, Bardiowską oraz drogą krajową 28. Drogowcy apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy przez centrum miasta i stosowanie się do nowego oznakowania. Utrudnienia potrwają do końca roku.
-
06:34
Korkują się drogi dojazdowe w kierunku Krakowa. Ciasno przy wyjeździe ze Skawiny ( DK 44 ). Na Zakopiance zator na odcinku Mogilany - Libertów. DK 94 korek na odcinku Bębło - Wielka Wieś.
-
06:17
Uwaga podróżni! Pociąg IC Chopin relacji Monachium - Warszawa Wschodnia ( planowy odjazd ze stacji Kraków Główny o godzinie 6.21 ) jest opóźniony ponad 100 minut. Proszę śledzić komunikaty na stronie PKP lub na portalu pasażera.
-
06:08
Mgła zakłóciła pracę lotniska w Balicach. Odwołane zostały poranne loty do Warszawy, Amsterdamu i Monachium. Opóźnione są loty do Barcelony i Londynu.
-
06:02
Noc na małopolskich drogach minęła spokojnie, bez wypadków i kolizji. Uwaga na gęste mgły osadzające szadź, drogi mogą być śliskie.
Komentarze (0)
Najnowsze
-
18:05
Tramwaje dwukierunkowe zmienią Kraków. Pożegnanie "akwariów" już naprawdę blisko
-
16:51
Próba sabotażu krakowskich wodociągów. Dwóch obcokrajowców zatrzymanych
-
16:47
"Filmowe oblicza Jury nad Zalewem Chechło" - tak brzmi hasło trzebińskiej odsłony tegorocznej edycji Juromanii
-
16:38
Hałas w Płaszowie. Mieszkańcy się skarżą, miasto odpowiada
-
15:52
„Iskierka” gaśnie? Rodzice walczą o przedszkole przy Staffa w Krakowie
-
15:41
W Trzebini powstanie pierwszy park z prawdziwego zdarzenia. WIZUALIZACJE
-
15:26
„Mieszkanie za remont” bez kolejek. Ruszył nabór do 4. edycji programu w Krakowie
-
15:23
Elektrownia Siersza pozostanie otwarta. Wygrała ważną aukcję
-
14:30
Kto nas kontroluje podatkowo?
-
13:02
Śmiertelny wypadek w Krakowie. Kierowca zostaje na wolności
-
12:10
W Tarnowie produkują już nowoczesną broń antydronową. Kiedy "potwór z Tarnowa" trafi do armii?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze