|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych w Małopolsce

Sprawdź, kto zwyciężył w wyborach samorządowych.

Fot. Maria Golec

Tabela jest uaktualniana na bieżąco, gdy tylko zejdą OFICJALNE informajce:

ODŚWIEŻ TABELĘ

 

Gmina Wynik I tury
Alwernia Beata Janina Nadzieja Szpila
Andrychów Tomasz Żak
Babice Radosław Stanisław Warzecha – 73,18% (wygrał w I turze) 
Biały Dunajec Andrzej Jacek Nowak- 54,45% (wygrał w I turze) 
Biecz Mirosław Wędrychowicz (wygrał w I turze) 
Biskupice Wynik w I turze: Renata Gawlik (24.63%), Roman Wcisło (32.56%) II tura: Renata Gawlik 55%
Bobowa Wacław Ligęza (wygrał w I turze)
Bochnia Stefan Kolawiński - 50,62 %
Bochnia - Gmina wiejska Marek Bzdek - 60% (wygrał w I turze)
Bolesław Krzysztof Dudziński – 71,63% (wygrał w I turze)
Bolesław - powiat dąbrowski Kazimierz Olearczyk (wygrał w I turze)
Borzęcin Janusz Kwaśniak (wygrał w I turze)
Brzesko Tomasz Latocha - 55,64%
Brzeszcze Radosław Szot
Brzeźnica Bogusław Stanisław Antos – 69,85% (wygrał w I turze)
Budzów Jan Najdek (wygrał w I turze)
Bukowina Tatrzańska Andrzej Pietrzyk – 60,87% (wygrał w I turze)
Bukowno Mirosław Gajdziszewski - 57.43% (wygrał w I turze)
Bystra-Sidzina Stanisław Tempka (wygrał w I turze)
Charsznica Jan Żebrak 65.62% (wygrał w I turze)
Chełmek Andrzej Stanisław Saternus – 66,51% (wygrał w I turze)
Chełmiec Bernard Stawiarski (60,87%) - wygrał w I turze
Chrzanów Robert Maciaszek
Ciężkowice Zbigniew Jurkiewicz (wygrał w I turze)
Czarny Dunajec Wynik w I turze: Marcin Ratułowski (45,96%),  Józef Władysław Babicz (23,48%) II tura - Marcin Ratułowski 66%
Czchów Marek Chudoba - 50,84%
Czernichów Szymon Marek Łytek – 52,35% (wygrał w I turze)
Czorsztyn Tadeusz Wach (60,86%)  (wygrał w I turze)
Dąbrowa Tarnowska Krzysztof Kaczmarski - 59,88% (wygrał w I turze)
Dębno Wiesław Kozłowski - 64,60% (wygrał w I turze)
Dobczyce Tomasz Suś - 53,38 % (wygrał w I turze)
Dobra Benedykt Michał Węgrzyn – 54,54% (wygrał w I turze)
Drwinia Jan Pająk - 61% (wygrał w I turze)
Gdów Zbigniew Wojas - 54.39% (wygrał w I turze)
Gnojnik Sławomir Paterek - 50,07 (wygrał różnicą 5 głosów)
Gołcza Lesław Blacha 64.20% (wygrał w I turze)
Gorlice Rafał Kukla (wygrał w I turze)
Gorlice - gmina

Wynik w I turze: Maria Felicja Gubała – 34,96%, Jan Adam Przybylski – 40,78%  II tura: Jan Przybylski 54%

Gręboszów Krzysztof Gil - 61,08% (wygrał w I turze)
Gromnik Bogdan Stasz
Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz - 51,61% (wygrał w I turze)
Grybów Jacek Migacz
Grybów - Gmina wiejska Wynik w I turze: Piotr Krok – 43,57%, Jacek Maciej Migacz – 32,92%, II tura: Jacek Migacz 65%
Igołomia-Wawrzeńczyce Józef Marek Rysak – 56,87% (wygrał w I turze)
Iwanowice Robert Lisowski – 50,66% (wygrał w I turze)
Iwkowa Bogusław Kamiński (wygrał w I turze)
Jabłonka Antoni Karlak  - 61,89% (wygrał w I turze)
Jerzmanowice-Przeginia Tomasz Gwizdała (wygrał w I turze)
Jodłownik - Gmina wiejska Paweł Włodzimierz Stawarz – 54,24% (wygrał w I turze)
Jordanów Andrzej Malczewski (wygrał w I turze)
Jordanów - Gmina wiejska Artur Andrzej Kudzia
Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty
Kamienica Władysław Sadowski (wygrał w I turze)
Kamionka Wielka

Andrzej Stanek 

Kęty Krzysztof Klęczar (wygrał w I turze)
Klucze Norbert Tomasz Bień – 88,97% (wygrał w I turze)
Kłaj Zbigniew Strączek - 69.89% (wygrał w I turze)
Kocmyrzów-Luborzyca Marek Wojciech Jamborski – 57,38% (wygrał w I turze)
Koniusza Wiesław Rudek - 65,63 (wygrał w I turze)
Korzenna Leszek Skowron - 70,31% (wygrał w I turze)
Koszyce Stanisław Rybak - 60.98% (wygrał w I turze)
Kościelisko Roman Andrzej Krupa

Kozłów

Jan Zbigniew Basa – 72,93% (wygrał w I turze)
Kraków Jacek Majchrowski
Krościenko nad Dunajcem Jan Tadeusz Dyda
Krynica-Zdrój Piotr Ryba
Krzeszowice Wacław Grzegorczyk  (wygrał w I turze)
Książ Wielki Marek Józef Szopa(wygrał w I turze)
Lanckorona Tadeusz Marian Łopata – 56,54% (wygrał w I turze)
Laskowa Piotr Stach - 79,64% (wygrał w I turze)
Libiąż Jacek Latko (wygrał w I turze)

Limanowa - Gmina wiejska

Jan Szczepan Skrzekut – 53,54% (wygrał w I turze)
Limanowa Władysław Józef Bieda – 74,93% (wygrał w I turze)
Lipinki Czesław Rakoczy
Lipnica Murowana

Tomasz Gromala - wygrał w I turze

Lipnica Wielka Mateusz Alojzy Lichosyt  59,49%  (wygrał w I turze)
Lisia Góra Arkadiusz Mikuła - 58,43% (wygrał w I turze)
Liszki Paweł Stanisław Miś – 57,68% (wygrał w I turze)
Lubień Kazimierz Szczepaniec - 65,64% (wygrał w I turze)
Łabowa Marta Słaby (60,52%) - wygrała w I turze
Łapanów Andrzej Śliwa - 52,36%
Łapsze Niżne Jakub Marek Jamróz - 66,54% (wygrał w I turze)
Łącko Jan Dziedzina – 60,77% (wygrał w I turze)
Łososina Dolna Andrzej Romanek

Łukowica

Bogdan Łuczkowski
Łużna Mariusz Zbigniew Tarsa – 64,52% (wygrał w I turze)
Maków Podhalański Paweł Sala (wygrał w I turze)
Mędrzechów Krzysztof Korzec (wygrał w I turze)
Michałowice Antoni Paweł Rumian – 70,60% (wygrał w I turze)
Miechów Dariusz Marczewski - 78,91% (wygrał w I turze)
Mogilany Piotr Paweł Piotrowski – 54,88% (wygrał w I turze)
Moszczenica Jerzy Wałęga (wygrał w I turze) 
Mszana Dolna Anna Pękała
Mszana Dolna - Gmina wiejska Żaba Bolesław – 51,77% (wygrał w I turze)
Mucharz Renata Stefania Galara
Muszyna Jan Józef Golba (wygrał w I turze)
Myślenice Jarosław Szlachetka (wygrał w I turze)
Nawojowa Stanisław Marian Kiełbasa – 81,86% (wygrał w I turze)
Niedźwiedź Rafał Rusnak
Niepołomice Roman Ptak (wygrał w I turze)
Nowe Brzesko Krzysztof Madejski
Nowy Sącz Ludomir Handzel
Nowy Targ Grzegorz Watycha (wygrał w I turze)
Nowy Targ - Gmina wiejska Jan Piotr Smarduch – 66,05% (wygrał w I turze)
Nowy Wiśnicz Małgorzata Więckowska - 74.51% (wygrała w I turze)
Ochotnica Dolna Tadeusz Piotr Królczyk – 50,20% (wygrał w I turze)
Olesno Witold Morawiec
Olkusz Roman Piaśnik
Osiek Marek Jasiński – 91,62% (wygrał w I turze)
Oświęcim Janusz Chwierut (wygrał w I turze)
Oświęcim - Gmina wiejska Mirosław Lesław Smolarek – 54,92% (wygrała w I turze)
Pałecznica Marcin Gaweł - 83,09% (wygrał w I turze)
Pcim Piotr Hajduk - 73,35 % (wygrał w I turze)
Piwniczna-Zdrój Dariusz Chorużyk
Pleśna Józef Knapik (wygrał w I turze)
Podegrodzie

Stanisław Banach (wygrał w I turze)

Polanka Wielka Grzegorz Gałgan – 75,86% (wygrał w I turze)
Poronin Anita Barbara Żegleń - 60,90% (wygrała w I turze)
Proszowice Grzegorz Cichy
Przeciszów Tomasz Lucjan Kosowski – 51,51% (wygrał w I turze)
Raba Wyżna Andrzej Czesław Dziwisz - 51,59% (wygrał w I turze)
Rabka-Zdrój Leszek Świder
Raciechowice Wacław Żarski - 52,40% (wygrał w I turze)
Racławice Adam Alfred Samborski – 56,59% (wygrał w I turze)
Radgoszcz Marek Lupa - 53,77% (wygrał w I turze)
Radłów Zbigniew Mączka (wygrał w I turze)
Radziemice Marek Słowiński - 52% (wygrał w I turze)
Ropa Karol Górski (wygrał w I turze) 
Ryglice Paweł Augustyn - 60,49% (wygrał w I turze) 
Rytro Jan Kotarba (wygrał w I turze)
Rzepiennik Strzyżewski Marek Karaś - 67,22% (wygrał w I turze)
Rzezawa Wiesław Palej - 55.77%
Sękowa Małgorzata Małuch (wygrała w I turze)
Siepraw Tadeusz Pitala - 71,74 % (wygrał w I turze)
Skała Krzysztof Wójtowicz
Skawina Norbert Rzepisko  (wygrał w I turze)
Skrzyszów Marcin Kiwior (wygrał w I turze)
Słaboszów Marta Małgorzata Vozsnak – 68,14 % (wygrała w I turze)
Słomniki Paweł Knafel (wygrał w I turze)
Słopnice Adam Sołtys (wygrał w I turze)
Spytkowice - powiat nowotarski Ryszard Antoni Papanek (50,42%) (wygrał w I turze)
Spytkowice - powiat wadowicki Krystian Mariusz Tomasz – 76,92% (wygrał w I turze)
Stary Sącz Jacek Tomasz Lelek – 69,70% (wygrał w I turze)
Stryszawa Rafał Lasek (wygrał w I turze)
Stryszów Szymon Duman
Sucha Beskidzka Stanisław Lichosyt 67,79%  (wygrał w I turze)
Sułkowice Artur Grabczyk - 55,99% (wygrał w I turze)
Sułoszowa Stanisław Gojarczyk (wygrał w I turze)
Szaflary Rafał Piotr Szkaradziński - 66,14% (wygrał w I turze)
Szczawnica Grzegorz Niezgoda 60,67% (wygrał w I turze)
Szczucin Jan Sipior - 70,73 %
Szczurowa Stanisław Moskal (wygrał w I turze)
Szerzyny Grzegorz Gotfryd - 54,62% (wygrał w I turze)
Świątniki Górne Małgorzata Maria Duży – 58,19% (wygrała w I turze)
Tarnów Roman Ciepiela
Tarnów - Gmina wiejska Grzegorz Kozioł - 65,02% (wygrał w I turze)
Tokarnia Marek Kluska - 51,94% (wygrał w I turze)
Tomice Witold Włodzimierz Grabowski – 78,63% (wygrał w I turze)
Trzciana Cezary Stawarz - 53,58%
Trzebinia Jarosław Anatol Okoczuk – 53,23% (wygrał w I turze)
Trzyciąż Roman Żelazny - 60.88% (wygrał w I turze)
Tuchów Magdalena Marszałek - 62,26 %
Tymbark Paweł Jan Ptaszek – 66,27% (wygrał w I turze)
Uście Gorlickie Zbigniew Ludwin
Wadowice Bartosz Jan Kaliński
Wieliczka Artur Stanisław Kozioł  – 56,99% (wygrał w I turze)
Wielka Wieś Krzysztof Wołos  (wygrał w I turze)
Wieprz Małgorzata Maria Chrapek – 51,87% (wygrała w I turze)
Wierzchosławice Andrzej Mróz - 56,49 %
Wietrzychowice

Tomasz Banek - 76,87% (wygrał w I turze)

Wiśniowa Bogumił Pawlak - 52,25 % (wygrał w I turze)
Wojnicz Tadeusz Bąk - 52,77 %
Wolbrom Adam Zielnik - 65,37% (wygrał w I turze)
Zabierzów Elżbieta Agnieszka Burtan – 62,14% (wygrała w I turze)
Zakliczyn Dawid Chrobak
Zakopane Leszek Dorula (wygrał w I turze)
Zator Mariusz Jacek Makuch – 85,22% (wygrał w I turze)
Zawoja Marcin Pająk 
Zembrzyce Łukasz Palarski (wygrał w I turze)
Zielonki Bogusław Król  (wygrał w I turze)
Żabno Marta Herduś- 54,38 %
Żegocina Wojciech Wrona - 51.16%
   
83%
17%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 1

Poniedziałek, 5 listopada 2018, 11:08

Szczucinianin. Dziekujemy Panu Panie Gorzkowicz za czeary lata stagnacji.

Odpowiedz