Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Noc Teatrów w STU

  • Patronaty
  • date_range Poniedziałek, 2021.06.14 15:42 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.06.14 16:06 )
  • Data wydarzenia: 2021-06-19 22:00
  • money Wydarzenie darmowe
Po tym jak zeszłoroczna Noc Teatrów z powodu szalejącej pandemii Covid-19 musiała przenieść się w strefę online, w końcu w nadchodzący weekend możemy zaprosić Państwa w progi naszego teatru aby razem świętować ten wyjątkowy wieczór spektaklem na żywo!

fot. Tomasz Szkodziński

Serdecznie zapraszamy na muzyczny spektakl Łukasza Fijała pt. „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni”. W tym przepełnionym nostalgią i humorem spektaklu odbędziemy podróż w czasie przy pomocy skeczów i piosenek znanych z legendarnego „Kabaretu Starszych Panów” Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Repertuar dwóch dżentelmenów w cylindrach po dziś dzień stanowi doskonałe remedium na wszelkie problemy i sprawia, że nawet „gdy szron na głowie i nie to zdrowie, to w sercach ciągle maj!”… a w tym wypadku czerwiec :)

Specjalny pokaz na Noc Teatrów w sobotę 19 czerwca o godz. 22:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru wyłącznie w kasie Teatru przy al. Krasińskiego 16-18 od wtorku, 15 czerwca od godz. 9.00.

Uwaga! Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki!

 

Prosimy mieć na uwadze, że ilość wejściówek na tegoroczną Noc Teatrów jest dodatkowo limitowana, gdyż ze względu na obostrzenia pandemiczne nadal gramy tylko dla 50% widowni.

Uprzejmie prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra pomiędzy osobami w kolejce do kasy oraz o zakładanie maseczek przy wejściu do budynku Teatru.

Dla wszystkich miłośników Teatru STU przy kasie udostępnione zostaną także plakaty oraz programy do wybranych spektakli, którymi będzie się można poczęstować zupełnie bezpłatnie.

 

Zapraszamy do STU!


Adres

Źródło: Teatr STU
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię