Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Koncerty Promenadowe w Altanie na Plantach

  • Patronaty
  • date_range Piątek, 2021.06.25 10:25 ( Edytowany Piątek, 2021.06.25 10:29 )
Już po raz piąty w najcieplejszych, letnich miesiącach Altana na Plantach rozbrzmiewać będzie dźwiękami muzyki oraz innych aktywności kulturalnych! A to wszystko niezmiennie dzięki Krakowskiemu Forum Kultury i organizowanym przez tę instytucję Koncertom Promenadowym.

Począwszy od 27 czerwca w Altanie na Plantach na Skwerze Zbigniewa Wodeckiego odbywać się będą Koncerty Promenadowe. Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy.

W piątkowe wieczory Altana stanie się miejscem potańcówek. Z kolei sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty i ciekawe, angażujące zabawy.
W niedzielne popołudnia do Altany zawitają koncerty dla wszystkich, a repertuar będzie bardzo różnorodny.

Szczegółowy program znajduje się na stronie i Facebooku Krakowskiego Forum Kultury.

Spotkajmy się w Altanie na Plantach!

 

Koncerty Promenadowe to cykl koncertów i aktywności, odbywających się w każdy wakacyjny weekend od 27 czerwca 2021 roku. Organizatorem Koncertów Promenadowych jest Krakowskie Forum Kultury – Instytucja Kultury Miasta Krakowa. Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach
od strony ul. Westerplatte (Skwer Zbigniewa Wodeckiego).

Piątki, 19:00 – 21:30 – potańcówki
Soboty, 11:00 – koncerty i wydarzenia dla dzieci i rodzin
Niedziele, 15:00 – Koncerty Promenadowe

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) i odbędą się z udziałem publiczności oraz z zachowaniem limitu miejsc w pomieszczeniach (obowiązuje zasada pierwszeństwa).


Adres

Źródło: Krakowskie Forum
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię