Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Jak zwykle niezawodni! Dzięki słuchaczom Radia Kraków kwota 22 017 zł zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki

  • Nasze akcje
  • date_range Piątek, 2020.12.04 19:43 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Dziękujemy!

To był wyjątkowy dzień! Marcin Małysz stanął na rękach, Marcin Koczyba robił pompki, Karol Pawłowski został mistrzem przysiadów, a nasz anonimowy słuchacz mistrzem w tworzeniu "lepiejów".  Pan Robert w finale licytacji zdołał zaskoczyć i przyćmić nasz Piotrowy duet, a Pan Jan stał się właścicielem najcenniejszego (bo podarowanego i wylicytowanego z serca) szalika w Małopolsce!  A to - z serca - wszystko dla Andrzeja. Było gorąco, emocjonująco, radośnie, pozytywnie i wzruszająco... I jak zawsze słuchacze Radia Kraków byli niezawodni!!

4 tysiące za szkolenie jazdy na torze poślizgowym, 3 700 za lot w tandemie nad Beskidem Wyspowym, 3 423 za lot treningowy z formacją Cellfast Flying Team i 2 750 złotych za bluzę bramkarską Łukasza Fabiańskiego z autografem! To kwoty uzyskane z licytacji na antenie. A do tego skarbonkę Andrzeja na stronie Fundacji Alivia zasili pokaźna kwota uzyskana z aukcji na radiowym kiermaszu rozmaitości na Facebooku i ze zlicytowanych dziś na antenie niespodzianek: zlicytowaliśmy piłkę z autografem Zbigniewa Bońka, pluszowego misia Antona, ciepły wełniany komin wydziergany własnoręcznie przez Agę Barańską i oryginalny szalik w szkocką-krakowską kratę ofiarowany na licytację przez Prezydenta Krakowa.  Dziękujemy i już teraz zapraszamy na wyjątkowy świąteczny kiermasz dla Andrzeja - startujemy w poniedziałek 14 grudnia

Dzielmy się dobrem i pomagajmy!

Licytowaliśmy:

Lot treningowy z formacją Cellfast Flying Team!

„Kiedy usłyszeliśmy, że trzeba pomóc Andrzejowi - weszliśmy w akcję bez zastanowienia - mówi lider formacji Cellfast Flying Team Mieczysław Machnik - Pomysł padł szybko i mógł być tylko jeden: przeznaczamy trening z nami na licytację dla Andrzeja. Licytujesz zajęcia z filozofii #trzalatać, a przede wszystkim lot w ciasnym szyku z naszą formacją. Zobaczysz, jak wygląda samolot w locie w odległości około 5 metrów od Ciebie. Doświadczysz na własnej skórze, rozejścia, jordana, grota... te wszystkie pojęcia przestaną być dla Ciebie terra incognita... To co? Lecisz z nami? Cellfast Flying Team zapraszamy do szczodrości dla Andrzeja Kukuczki i na lot z nami!”

Mieczysław Machnik, Daniel Dębosz, Arek Nowak, Kuba Śliwiński, Tomek Buszewski

...do zobaczenia na lotnisku!

Aktualna cena: 3 423 zł

 

Lot paralotnią w tandemie nad Beskidem Wyspowym z pilotem

Przeżyj niezapomniane chwile w powietrzu, zobacz Beskid Wsypowy zlotu ptaka! Jan Rentowski – członek Polskiej Kadry Paralotniarstwa, pilot tandemowy i wielki pasjonat latania zabierze Cię na lot tandemowy paralotnią nad Beskidem Wyspowym. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń dookoła i niesamowita adrenalina to tylko ułamek wrażeń, których doświadczysz! Atrakcja ofiarowana na licytację przez Jana Rentowskiego.

Aktualna cena: 3 700 zł

 

Reprezentacyjną koszulkę Łukasza Fabiańskiego z autografem podarowaną na licytację dla Andrzeja przez bramkarza!

Aktualna cena: 2 750 zł

Łukasza Fabiańskiego nie trzeba Państwu przedstawiać. Bramkarz reprezentacji Polski
w piłce nożnej przekazał na naszą aukcję bluzę bramkarską, w której zagrał podczas zremisowanego bezbramkowo meczu Polska-Włochy rozegranego 11.10.2020 r. w ramach Ligi Narodów. Podpisana przez sportowca koszulka czeka na nowego właściciela!

 

 

Szkolenie techniki jazdy na torze poślizgowym w MotoPark Kraków – atrakcję zorganizuje redakcja „Radiostrady”

Bezpieczne prowadzenie samochodu w różnych warunkach pogodowych to wbrew pozorom nie taka oczywista umiejętność. Na szkoleniu techniki jazdy I stopnia nauczysz się między innymi hamowania awaryjnego na płycie poślizgowej, poćwiczysz hamowanie na zakręcie ale także dowiesz się, jak wygląda prawidłowa technika wykonywania skrętu. To skarbnica wiedzy także dla doświadczonych kierowców!

Aktualna cena: 4 000 zł

 

Kwota ze wszystkich przeprowadzonych licytacji zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia. Na nierefundowane i niedostępne w Polsce leczenie, które daje szansę w walce z chorobą, dzięki życzliwości wielu ludzi udało się zebrać już prawie 150 tysięcy złotych – to jedna 57% kwoty potrzebnej na kosztowną terapię. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się tę kwotę znacząco powiększyć!

Pobierz specjalną nakładkę na zdjęcie profilowe na FB i pokaż, że wspierasz Andrzeja!


Pliki

download
.docx (34 KB)
Źródło: Radio Kraków
Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię