Dlaczego Ania Sama?

Kim jesteś, gdy zostajesz sam? Gdy możesz bez przeszkód śnić i marzyć? Gdy możesz pomyśleć o sobie i swoich sprawach zupełnie spokojnie? Te same pytania zadawałam sobie, gdy decydowałam się na swój pseudonim. Ania Sama – wynika ze stanu, w którym najbardziej lubię tworzyć – samotność, pianino elektryczne i zeszyt z kremowymi kartkami to mój ulubiony zestaw twórczy. Na co dzień przemierzam krakowskie ulice w poszukiwaniu ukojenia, zagłuszając szum miasta dobrą muzyką. Muzyka jest we mnie od zawsze, choć zajęłam się nią dopiero w dorosłym życiu, gdy zdecydowałam się na udział w musicalu charytatywnym, który był wystawiany w Krakowskim Variete i wrocławskim teatrze Capitol.  Od 2018 roku pracowałam nad ubraniem wierszy, które zdarzało mi się często pisać, w dźwięki. Postanowiłam zrealizować moje największe pragnienia i dać sobie szansę w muzyce ze swoim materiałem. 

Więcej o Ani Samej na: https://aniasama.pl/

Muzyka: https://www.youtube.com/channel/UCx6v6xf0Zh3FkI122KT4Y0g

Letnia scena Radia Kraków” - Ania Sama z Live Bandem.

24 lipca o godz. 17.00 na dziedzińcu Radia Kraków wystąpili: Anna Maciejczyk – wokal / Jarek Jurkiewicz – gitara / Mateusz Krystian – klawisze / Władek Foltyński – bas / Kajetan Pietrzak – perkusja.

Koncert prowadził Rafał Zbrzeski.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odbyły się także cotygodniowe warsztaty plastyczne dla dzieci. W tym tygodniu wykonaliśmy ludowe lalki - motanki i zabraliśmy je na bajkowy spacer. Poznaliśmy zwyczaje Słowian oraz proste zabawki, którymi bawiły się dzieci w dawnych czasach.

Bez tytułu.png (144 KB)