Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ulewy opóźniły prace na A4

  • Tarnów
  • date_range Poniedziałek, 2013.06.24 14:08 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:32 )
Co najmniej o miesiąc opóźni się całkowite dokończenie budowy autostrady z Krakowa do Tarnowa. Przez czerwcowe ulewy wykonawca odcinka z Brzeska do podtarnowskich Wierzchosławic nie zdąży z pracami do końca tego miesiąca.

fot. P.TopolskiChodzi przede wszystkim o dokończenie miejsc obsługi podróżnych, dróg serwisowych i siatek ochronnych. Powinny być gotowe w lipcu.

Dłużej może potrwać dokończenie odcinka z Szarowa do Brzeska - przyznał Radiu Kraków dyrektor krakowskiego oddziału GDDKiA, Jacek Gryga. Brakuje na nim przede wszystkim siatek chroniących przez zwierzętami oraz dróg serwisowych.

Problemami związanymi z autostradą z Krakowa do Tarnowa i dalej do Rzeszowa zajmuje się dziś sejmowa podkomisja ds. transportu drogowego i drogownictwa. Posłowie wraz z nowym wiceministrem transportu Zbigniewem Rynasiewiczem obradują dziś w Bochni i Tarnowie.

(Bartłomiej Maziarz/MK)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię