Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnowskie okno życia: kobieta chce odzyskać dziecko

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2013.06.25 12:18 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:32 )
Kobieta, która w kwietniu tego roku pozostawiła dziecko w tarnowskim oknie życie, złożyła w sądzie wniosek o jego odzyskanie.

( Agnieszka Wronska /dw)

W sądzie toczy się postępowanie, zmierzające do ustalenia czy jest naprawdę matką porzuconej dziewczynki. Sąd sprawdzi również czy jest w stanie zając się dzieckiem, bo w sądzie rodzinnym toczą się już sprawy z jej udziałem.


- Jest matką jeszcze dwójki innych dzieci i z uwagi na pewne problemy wychowawcze, pewne dysfunkcje rodzinne, które zaistniały w domu sprawowania opieki, władzy rodzicielskiej nad tymi dziećmi, te dzieci zostały umieszczone w rodzinach zastępczych - wyjaśnia sędzia.

Dziecko pozostawione przez kobietę w oknie życia miało kilka dni, było zdrowe i zadbane. Trafiło do zawodowej rodziny zastępczej.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię