- A
- A
- A
Prokuraturę czeka przeprowadzka
Jeszcze w tym roku tarnowska prokuratura wyprowadzi się do nowego budynkuNowa siedziba instytucji powstaje przy ulicy Dąbrowskiego.To inwestycja która nadzoruje tarnowski sąd , w sumie pochłonąć ma 25 mln złotych i jej zakończenie planowane jest na październik tego roku. Jak mówi Jacek Gut dyrektor tarnowskiego sądu." W nowym budynku znajdą się pokoje prokuratorów kierownictwo prokuratur, sale konferencyjne - wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania tych jednostek. W tej części którą będzie dysponował sąd będzie cały węzeł zatrzymań i między innymi bezpieczna sala rozpraw - w której będzie specjalna klatka z kuloodpornego szkła.
W sali będą mogli być sądzenie przestępcy, którzy zostali uznani za szczególnie niebezpiecznych. "
Wszystkie pomieszczenia zostana wyposażone w nowe urządzenia i sprzęty sale sądowe będą w pełni zinformatyzowane.
Pomieszczenia obecnie zajmowane przez prokuraturę zajmie sąd.
Rozdzielone zostana także wejścia do sądów i prokuratury.
(Agnieszka Wrońska)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:05
Czego nie wiemy o narcyzach?
-
19:47
Lista Niezapomnianych Przebojów Not: 1566 11.05.2025
-
18:59
Od poniedziałku utrudnienia na najpopularniejszej trasie w Tatrach
-
17:16
Niebezpiecznie dla rowerzystów na Górze św. Marcina w Tarnowie. Policja interweniuje, miasto zapowiada zmiany
-
17:08
Termalika bardzo blisko ekstraklasy
-
16:47
Kolejna przegrana Cracovii
-
16:45
Wypadek spadochroniarza w Nowym Targu. Mimo reanimacji nie udało się go uratować
-
15:57
DOTYK SZTUKI
-
15:41
Grozili maczetami na orliku w podkrakowskich Zielonkach. Zostali zatrzymani przez policję
-
15:27
Ruch Muzyczny na fali: Krzysztof Stefański rozmawia z Pauliną Owczarek, Dominiką Peszko i Martyną Zakrzewską
-
15:23
Szymon Hołownia: Chcę być prezydentem, który rozbierze mur dzielący Polaków
-
14:58
Zimny maj: w nocy przymrozki obejmą cały kraj
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze