Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zwycięski sprawdzian ze Słowacją

  • Sport
  • date_range Sobota, 2012.05.26 18:08 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:48 )
Kontuzja Fabiańskiego psuje humor Smudy

Damien Perquis

Efektowny strzał głową Damiena Perquisa w prawy róg, po dośrodkowaniu Łukasza Piszczka, dał reprezentacji Polski zwycięstwo 1-0 nad Słowacją, w najważniejszym sprawdzianie przed Euro 2012, jaki rozegrali w Klagenfurcie. Orły wygrywają i w czwartym meczu z rzędu nie tracą gola. Po raz ostatni naszego bramkarza pokonali w listopadzie Węgrzy.
To dobra informacja.
Złą jest wieść o urazie bramkarza Łukasza Fabiańskiego. Zbyt poważna okazała się kontuzja, jakiej Fabiański doznał na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Lienz. Bramkarz Arsenalu z przyczyn zdrowotnych nie pojedzie zatem z drużyną Franciszka Smudy na Euro 2012.
Miejsce Fabiańskiego w kadrze zajmie zapewne Grzegorz Sandomierski, który obecnie przebywa na wakacjach na Teneryfie i dołączy do reprezentacji w Warszawie. Selekcjoner drużyny narodowej ostateczny skład na mistrzostwa Europy ma ogłosić w niedzielę wieczorem, podając 23 nazwiska piłkarzy.

Grzegorz Bernasik/Radio Kraków

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię