W szesnastej kolejce rozgrywek ligowych koszykarki Wisły Can-Pack zanotowały szesnaste zwycięstwo gromiąc u siebie Glucose ROW Rybnik 106:45. Mistrzynie Polski od początku zdominowały spotkanie już w pierwszej kwarcie obejmując prowadzenie 28:5. Później z każdą minutą tę przewagę powiększały choć zabrakło na parkiecie Justyny Żurowskiej Cegielskiej. Najwięcej - 20 - punktów zdobyła Jantel Lavender.

W ekstraklasie siatkarek Polski Cukier Muszynianka Muszyna tym razem bez punkltu. Zespół Bogdana Serwińskiego zacząl wręcz rewelacyjnie demolując gospodynie 25:11 w pierwszej partii. O losach meczu przesądziły końcówki drugiego seta, gdy ostatecznie Impel wygrywał 26:24. Jedynie trzecią partię gospodynie wygrały wyraźnie 25:18.