Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wraca hokej. Pasy i Unia walczą o 4 miejsce

  • Sport
  • date_range Czwartek, 2013.02.14 12:17 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
Po przerwie spowodowanej grą reprezentacji Polski, na ligowe tafle ponownie wyjadą hokeiści. Do walki o 4 miejsce w tabeli szykują się zespoły Comarch Cracovii oraz Aksam Unii Oświęcim.

źródło: www.cracovia.pl


Większe szanse na awans w tabeli mają Pasy, które do aktualnie czwartego HC GKS-u Katowice tracą zaledwie jeden punkt. Dodatkowo zawodnicy ze Śląska będą w tej kolejce pauzować i punktów nie zdobędą. Hokeiści z Oświęcimia zajmują obecnie 6 pozycję w ligowej tabeli i do czwartego miejsca tracą 6 punktów. Tylko bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności może zapewnić podopiecznym trenera Piątka miejsce w ścisłej czołówce.

W piątkowy wieczór wszystkie drużyny wyjadę na lodowe tafle o tej samej godzinie. Ma to wykluczyć ewentualne kombinacje związane z wynikami meczów innych zespołów. Krakowianie zagrają na wyjeździe z GKS-em Tychy, natomiast Oświęcimianie, także na wyjeździe, zagrają z JKH GKS-em Jastrzębie.(Krzysztof Orski)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

994465

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię