Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wisła Kraków: turbulencje czy raczej już "utrata sterowności"

Władysław Nowak rezygnuje z funkcji prezesa klubu. Jarosław Królewski, który niedawno chciał odchodzić , ma w klubie władzę absolutną. "Trwają prace nad skompletowaniem składu kierowniczego odpowiedzialnego za prowadzenie Spólki w poszczególnych obszarach" - głosi oświadczenie zamieszczone na klubowym portalu

www.wisla.krakow.pl

 
Podczas dzisiejszego spotkania z mediami jeden z głównych współwłaścicieli TS Wisła Kraków SA Tomasz Jażdżyński poinformował, że gotowy jest przekazać za symboliczną złotówkę dowolnemu podmiotowi swoją część pakietu akcji klubu.

Jak ponadto zdradził aktualnie jedyną opcją, która jest możliwa do realizacji, to przejęcie jego części udziałów przez Jarosława Królewskiego.

Jażdżyński przyznał także, że zaproponował na odpowiednich warunkach przejęcie od pozostałych udziałowców akcji TS Wisła Kraków SA. Założenie to współwłaściciel klubu wiąże jednak z odpowiednim dofinansowaniem spółki przez jego dotychczasowych akcjonariuszy. Jeśli nie dojdzie do tej opcji, że to właśnie Jażdżyński zostanie głównym udziałowcem klubu, zaś na grudzień bieżącego roku zapowiedział rezygnację ze wszystkich funkcji w spółce.

Autor:
Grzegorz Bernasik

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię