Krakowska Wisła udała się do Białegostoku na mecz z Jagiellonią w mocno osłabionym składzie - bez siedmiu graczy z szerokiej kadry. Trener Tomasz Kulawik nie będzie mógł skorzystać między innymi z Iliewa, Sikorskiego i Małeckiego. Gwarancją sukcesu będzie lepsza gra w obronie i przede wszystkim skuteczniejsza gra - mówi trener "Białej Gwiazdy". Wisła grała ostatnio dwukrotnie z Jagiellonią w Pucharze Polski wygrywając 2-0 i 4-2. W lidze jesienią w Krakowie był jednak bezbramkowy remis.

Kto dziś będzie skuteczniejszy ? Tomasz Frankowski czy pudłujący ostatnio raz za razem gracze Wisły ? O tym w transmisji z Białegostoku od 15.45 w specjalnym sportowym kanale internetowym dostępnym zarówno za pośrednictwem strony www.radiokrakow.pl jak i aplikacji na urządzenia przenośne mobilne. Informacje jak ją pobrać znajdą Państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków Na naszej stronie internetowej też opis meczu "minuta po minucie". Natomiast na naszej radiowej antenie zapraszamy na relacje w wiadomościach o 16.00 oraz w programie "Sport w Radiu Kraków" od 17.05.