• A
  • A

Termalica wygrała kolejne derby

• Sport
  • date_range Niedziela, 2012.10.28 11:19 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:57 )
Kolejne derby Małopolski dla Termaliki. Po środowej wygranej z Cracovią - teraz ekipa z Niecieczy wygrała z Kolejarzem Stróze. Bohaterme meczu został Dariusz Pawlusiński.

(4-2) 89' Walęciak (sam.)

Termalica Bruk-Bet : Nowak - Piatek, Czerwiński, Nalepa, Pielorz, Pawlusiński, Pleva, Lipecki, Rybski, Jarecki, Pawłowski.

Kolejarz Stróże : Forenc - Szufryn, Nitkiewicz, Stefanik, Giesa, Markowski, Gryźlak, Kowalczyk, Walęciak, Niane, Wolański.

RELACJA MINUTA PO MINUCIE:

11.50 Służby techniczne przygotowały już boisko do stanu pozwalającego rozegrać spotkanie.

1' Rozpoczyna się mecz. Sędzią spotkania jest Pan Sebastian Krasny z Krakowa.

2' Gorączo pod bramka Kolejarza! Po dośrodkowaniu Rybskiego, piłka wychodzi na rzut rożny, z którego świetnie dośrodkowuje Jarecki, piąstkuje bramkarz Kolejarza, a chwile później broni strzał Plevy.

8' Faulowany z lewej strony Kowalczyk i będzie okazja na strzał z 20 metrów dla Kolejarza.

8' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, strzela Stefanik, ale wysoko nad bramką Termaliki.

11' GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PAWLUSIŃSKI! Kontra zespołu Termaliki, dośrodkowuje z lewej strony Jarecki ,strzał głową Pawłowskiego trafia w poprzeczkę, do piłki dochodzi Pawlusiński, który już nie daje szans Forencowi.

12' Trwa napór drużyny Kazimierza Moskala na bramkę Kolejarza.

17' - w ataku Kolejarz, przed polem karnym faulowany Kowalczyk, który sam będzie egzekutorem rzutu wolnego. Po wrzutce w pole karne pobrońcy Termaliki Bruk-betu wybijaja piłke na rzut rożny. Dośrodkowanie z kornera trafia w ręce Nowaka.

22' Pleva mija kilku obrońców, ale jego strzał jest zablokowany. Termalica gra bardzo wysoko, nie dając dojść Kolejarzowi do akcji

28' Potężne uderzenie Pawlusińskiego z rzutu wolnego paruje Forenc.

29' Do głosu dochodzą goście, wysokie ataki na bramkę Nowaka

30 ' - w świetnej sytuacji Główkował Dariusz Jarecki po wrzutce Pawlusińskiego z prawej strony - piłka instynktownie wybita przez Ferenca na rzut rożny.

33' Nalepa uderza na bramkę Forenca, ale odrobinę za wysoko.

41' - kontra Kolejarze - na rzut rożny piłke spod nóg Kowalczyka wybija Czerwiński.

42' - w ataku goście - jednak z kolejnych prób podejścia pod bramkę Nowaka niewiele wynika.

44' Pleva zagrywa do Pawlusińskiego, ten wrzuca w pole karne, ale piłkę łapie bramkarz Kolejarza.

46' GOOOOOOOOOL!!! 1-1 Bramkę zdobywa Niane, który po odbiciu piłki posłanej z rzutu rożnego, dobija z 6 metrów nie dając szans Nowakowi.

49' Gooollll!!! Jarecki Termalika prowadzi 2-1

57' Gooollll!!!!! i mamy remis!

67' Kowalczyk strzela z lewego narożnika 16-ki, ale piłka obok bramki.

71' Ale GOOOLLLL!!! Dariusz Pawluusiński. Termalika prowadzi 3-2

74' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.

78' Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, za niego Horvath.

80' Z boiska schodzi Jarecki, w jego miejsce Sobczak.

82' Pielorz strzela z dystansu mocno niecelnie.

85' Blisko było bramki! Ale znów tylko rzut rożny!

89' GOOOOOLLL!!! Samobójcza bramka Walęciaka! I chyba już wszystko jasne.