Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Próba generalna "Białej Gwiazdy"

  • Sport
  • date_range Piątek, 2013.02.15 16:22 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
W sobotnie południe Zagłębie Sosnowiec podejmie krakowską Wisłe. To ostatni sprawdzian podopiecznych Tomasza Kulawika przed startem rundy wiosennej.

fot.Maks Michalczak/Wisła Kraków


Ten mecz prawdopodobnie rozwije wszelkie wątpliwości dotyczące obsady podstawowej jedenastki trzynastokrotnego Mistrza Polski. Sparing w Sosnowcu (godz. 12) będzie ostatnim spotkaniem jakie Wisła rozegra przed wznowieniem rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.

Wszystko wskazuje na to, że trener Kulawik zakończył już selekcję dotyczącą, tego kto zagra 24 lutego przeciwko PGE GKS Bełchatów , bowiem w sobotę od pierwszych minut mają wystąpić ci pilkarze, którzy mogą się nazwać zwycięzcami tureckich obozów przygotowawczych.

Jednym z sukcesów okresu przygotowawczego jest na pewno fakt, iż w trakcie jego trwania poważnie nie ucierpiał żaden zawodnik i trener Białej Gwiazdy prawdopodobnie będzie mieć w pierwszym ligowym meczu do dyspozycji wszystkich zawodników. Problemem, o jakim mówi się w Wiśle jest jednak brak skuteczności napastników, co było szczególną bolączką tak w trakcie trwania rundy jesiennej, jak i zimowych sparingów.

Wiosną Wiślacy w lidze zdobyli tylko 14 bramek w 15 spotkaniach,. Skuteczności krakowscy snajperzy nie poprawili również w zimowych sparingach, bo w siedmiu tureckich sparingach zdobyli jedynie...pięć bramek.

Krzysztof DąbrowaWyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

994920

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię