Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Prezes Unii Tarnów podała się do dymisji

  • Sport
  • date_range Wtorek, 2012.11.20 08:52 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:58 )
Prezes Zarządu Unii Tarnów podała się do dymisji. Powodem decyzji Agaty Mróz są długi klubu, które jak pisze w oficjalnym oświadczeniu: "nie pozwolą zakończyć obecnego sezonu na zero".

Agata Mróz złożyła dymisję z funkcji prezesa Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej w Tarnowie. Dymisja złożona została na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej klubu. - Na stronie internetowej Unii Tarnów pojawiło się oficjalne oświadczenie - przyznaje Michał Koziara z biura prasowego klubu.Tarnowski klub żużlowy ma spore zaległości finansowe. Jak czytamy w oświadczeniu Pani prezes obecne niezapłacone zobowiązania klubu wobec zawodników wynoszą 1 mln 300 tys. zł, w tym jest także kwota odsetek o którą skarży klub były zawodnik Sebastian Ułamek.


Jeżeli klub nie upora się z długami to może nie dostać licencji Przypomnijmy, że już w zakończonym sezonie drużyna otrzymała licencje warunkowo właśnie z powodu nieuregulowanych należności.


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

975208

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię