Pierwszy set przez długi czas przebiegał pod dyktando gospodyń. Muszynianka prowadziła już nawet różnicą sześciu punktów, ale pod koniec tę przewagę zaczęła trwonić. Przy stanie 24:21 przyjezdne z Bydgoszczy zanotowały świetną serię i doprowadziły nawet do remisu 24:24. Zdało się to jednak ostatecznie na nic, bo miejscowe siatkarki potrafiły zdobyć później dwa punkty i wygrały pierwszego seta 26:24. Emocjonujące było również drugie rozdanie - tutaj siatkarki z Muszyny musiały nawet gonić wynik, co koniec końców im się udało. Ze stanu 19:20 miejscowe doprowadziły do 25:21 i wygrały również drugiego seta.

W trzecim górą były natomiast rywalki. Pałac Bydgoszcz po wyrównanym secie wygrał ostatecznie do 23 i przedłużył nadzieję przyjezdnych na walkę o zwycięstwo. Niezwykły przebieg miał natomiast ostatni rozdział tej batalii. W czwartym secie bardzo długo zawodniczki grały na przewagi. Tę próbę nerwów lepiej wytrzymały siatkarki Muszynianki, które wygrały w tej partii 31:29, a w całym spotkaniu 3:1.

Kolejny mecz z udziałem Polski Cukier Muszynianki Enea już za tydzień. 22 października o godzinie 17 we własnej hali małopolskie siatkarki podejmą Legionovię Legionowo.