W rozgrywkach o Puchar Polski pozostają piłkarze Puszczy. Pokonali Chojniczanke Chojnce 2:0. Oba gole dla gospodarzy zdobył Sebastian Janik, wykorzystując sytuacje z rzutu wolnego w 13 i rzutu karnego w 72 minucie spotkania. Od 70 minuty goście grali w osłabieniu. Kolejnym pucharowym rywalem Puszczy będzie 24 lipca Okocimski Brzesko.

Skład Puszczy: Sobieszczyk – Szymonik, Lewicki, Zontek, Biernat, Strózik (86 Mizia), Ł.Nowak, Biel (46 Cholewiak), Kałat, Janik, Moskwik (87 Rodin)

Garbarnia , choć nominalnie w roli gospodarza, to z Siarką grała w Tarnobrzegu. Brązowi stracili gola już 10 minucie gry. W II połowie, w 59 minucie Siedlarz wyrównał. Dwie minuty później Metz wykonywał rzut karny, ale trafił w słupe. Na 12 minut przed końcem Siarka odzyskała prowadzenie. 60 sekund później sędzia znów wskazał na punkt 11 metrów przed bramką Siarki, ale wycofał się z tej decyzji. Garbarnia przegrała zatem 1:2.

Skład Garbarni: Błąkała – Abdalla(46 Kalicki), Haxhijaj, Pluta (k), Senderski, Fedoruk, Metz, Wajda (85 Kalemba), Siedlarz, Górecki, Ogar (82 Talaga)

Piłkarze Puszczy, którzy nie uczestniczyli w grze pucharowej, w południe, na boisku w Staniątkach rozegrali sparing z beniaminkiem III ligi, Porońcem Poronin. Puszcza wygrała 5:1. Także Okocimski Brzesko grał mecz kontrolny z II-ligową Limanovia i I-ligowcy... przegrali 0:2.

Wenezuelczyk Jose Rafael Romo Perez nie zagra w Wiśle Kraków - poinformowało biuro prasowe klubu. 19 -letni napastnik, który przez kilkanaście dni trenował z Białą Gwiazdą, ostatecznie nie przypadł do gustu sztabowi Franciszka Smudy. Jedynym nominalnym napastnikiem w kadrze Białej Gwiazdy jest obenie Rafał Boguski , który wraca do zdrowia po kontuzji i raczej na pewno nie zagra w ligowej premierze, w piatek z Górnikiem Zabrze. Wisła zgłosiła do rozgrywek ligowych 17-letniego Kamila Kuczaka - króla strzelców zwycięskich dla Białej Gwiazdy finałów mistrzostw Polski juniorów młodszych. Jedynymi nabytkami Wisły w przerwie letniej są zatem Fabian Burdenski i Ostoja Stjepanović.