Na lodowisku w sosnowieckim Parku Sieleckim podopieczni trenera Rudolfa Rohacka wygrali 9:2. Bramkowe zdobycze rozpoczął w 11 minucie Richard Jenčík. W 15 minucie "Pasy" wykorzystują grę w przewadze i na listę strzelców wpisuje się Karol Kisielewski. Jeszcze w I tercji wynik podwyższają Krystian Dziubiński i Maciej Urbanowicz. W II części spotkania - pierwszym golem cieszyli sie gospodarze, ale zanim w 34 minucie Kamil Filip pokonał broniącego tym razem bramki Comarch Cracovii Michaela Łubę, jego vis-a-vis Kamil Lewartowski wyciągał dwa razy "gumę" z siatki. Pokoanli go Maciej Kruczek i Petr Šinágl. W 39 minucie wynik na 7:1 po dwóch tercjach dla "Pasów" ustala Filip Drzewiecki. W ostatniej tercji ścieżkę do dwucyfrówki torują Oliver Paczkowski i Filip Drzewiecki, ale zamiast dziesiątego gola dla krakowian mieliśmy ustalajjacą wynik meczu drugą bramkę gospodarzy. Zdobył ją Maciej Rybak.

Nowotarskie Szarotki wugrały w Gdańsku ze Stoczniowcem 2014 7:5. Gospodarze dwukrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie. W 5 minucie Błażeja Kapicę pokonał Michał Sochacki. Trzy minuty później wyrównał Krzysztof Zapała. W 11 miucie Kacper Różycki znów daje prowadzenie stoczniowcom. Krzysztof Zapała odpowiada golem w 4 minucie drugiej tercji, a dwie minuty później Artem Iossafov wyprowadza górali po raz pierwszy w tych zawodach na prowadzenie. Nie cieszą się nim długo. Wojciech Wrycza znów doprowadza do remisu. Festiwal bramek trwa w najlepsze. Jeszcze w drugiej tercji, w odstepie minuty, gol Kaspera Bryniczki dla "Szarotek" i ponowna równowaga po uderzeniu Filipa Pesty. "Kropkę nad i" stawiają nowotarżanie w III tercji. Jarkko Hattunen, po raz drugi w tym meczu Kasper Bryniczka, Dariusz Gruszka i jest wreszcie wyraźna przewaga. I choc Kapice pokonał jeszcze Dmytro Szczerbakow, to jest cenne zwycięstwo Podhala.

Najtrudniejsze zadanie czekało w 11. kolejce PHL oświęcimską Unię. Wprawdzie oświecimianie jeszcze nigdy nie przegrali z Orlikiem Opole, ale gospodarze w tym sezonie, na własnym lodzie stracili punkty jedynie w starciu z Comarch Cracovią, przez dwie tercje tocząc bardzo wyrównany mecz. Swój potencjał gospodarze zaprezentowali juz w I tercji. W 14 minucie pod poprzeczką oświęcimskiej bramki ląduje krążek uderzony przez Bartłomieja Bychawskiego, a w 19 minucie kapitalnym, skutecznym strzałem popisuje się Kanadyjczyk Grant Toulmin. Na kolejnego gola czekaliśmy do 29 minuty. Na 3:0 podwyższa Mateusz Sordon. W III tercji doczekali się swego goście. W 48 minucie pierwszego gola strzela Peter Tabaček, ale niespełna 3 minuty później trzybramkową przewagę gospodarzom przywraca Jon Booras. Wynik meczu na 2 minuty przed końcową syrena ustalił Peter Tabaček.

11. kolejka PLH
Orlik Opole - Unia Oświęcim 4:2 (2:0,1:0,1:2)
Stoczniowiec 2014 Gdańsk - TatrySki Podhale Nowy Targ 5:7 (2:1,2:3,1:2)
SMS PZHL Sosnowiec - Comarch Cracovia 2: (0:4,1:3, 1:2)
GKS Katowice - GKS Tychy 2:4 (22:2, 0:1, 0:1)

W tabeli na prowadzeniu Comarch Cracovia - 27 punktów. O punkt wyprzedza GKS Tychy. TatrySki Podhale Nowy Targ na 3. miejscu ze stratą 3 punktów do lidera, Unia Oświęcim jest 6.