- A
- A
- A
Gra Wisła, jeżdżą Jaskółki SŁUCHAJ
Kolarstwo, piłka nożna i żużel w najlepszym wydaniu. W ciągu 3 dni słuchacze Radia Kraków będą mogli za naszym pośrednictwem przeżywać ogromne sportowe emocje. Sprawdź co przygotowaliśmy!W niedzielę emocjonować się będą przede wszystkim miłośnicy żużla i krakowskiej Wisły. „Biała Gwiazda o godzinie 18.00 wybiegnie na boisko we Wrocławiu, żeby zmierzyć się z miejscowym Śląskiem w meczu przyjaźni. Po zwycięstwie z Koroną Kielce fani Wisły mają duży apetyt na kolejne trzy punkty. Transmisja całości spotkania dostępna będzie na specjalnym kanale sportowym, którego można słuchać na naszej stronie internetowej i przez mobilną aplikację Radia Kraków.
Pół godziny później na tor w Lesznie wyjadą żużlowcy tarnowskiej Unii. Będzie to niezwykle ważny mecz, ponieważ „Jaskółki” muszą wygrać, żeby mieć szansę na awans do strefy play-off. Cała transmisja meczu dostępna będzie do posłuchania na naszej tarnowskiej antenie, której można posłuchać także na naszej stronie internetowej – kanał „Tarnów”. Końcówki spotkania będzie można słuchać po godzinie 20.00 także na głównej antenie Radia Kraków.
[]
Raportów z boiskowych i żużlowych wydarzeń będzie można posłuchać także w serwisach informacyjnych i po autoserwisach Radia Kraków. Relacje „minuta po minucie” i „bieg po biegu” dostępne będą także na www.radiokrakow.pl
(Krzysztof Orski/kd)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:49
„Czarodziejska kobieta i inne opowieści” w Bunkrze Sztuki
-
21:16
Dorota Masłowska i Si On w Bunkrze Sztuki
-
20:45
Rozpoczyna się rozbudowa Sądeckiego Hospicjum. Będzie więcej miejsc dla chorych
-
19:49
Drogi remont drogi. Wierzchosławice muszą zapłacić duże odszkodowanie
-
18:35
Potrzeba 795 mln zł na budowę kampusu Akademii Muzycznej. Kraków prosi o wsparcie premiera i Sejm
-
18:09
Spór o przyszłość Rybitw. Eskpert: "przedsiębiorcy żyją w permanentnej niepewności"
-
17:47
Podwyżka w krakowskiej izbie wytrzeźwień. Polacy płacą niechętnie, cudzoziemcy za to od razu
-
17:08
Dzik jest dziki, ale boi się hałasu. W Wieliczce pójdą w ruch pistolety hukowe
-
16:52
Wieczysta Kraków rozstaje się z Zondacrypto
-
16:46
Jazz bez kompromisów w Radiu Kraków. Koncert Marceliny Gawron i Dominika Wani
-
16:28
Z czego Kraków sfinansuje referendum? Urzędnicy już to wiedzą
-
16:16
Zegar Atmosfery znów w Krakowie. Pokazuje stan powietrza i klimatu
-
16:09
Krakowska adwokatka z zarzutami w śledztwie ws. pseudokibiców Cracovii
-
15:53
Krystyna Zachwatowicz-Wajda zostanie honorową obywatelką Krakowa
-
15:42
Dług ekologiczny rośnie? Klimatolog o stanie planety
-
15:24
Zakopane likwiduje dwa oddziały przedszkolne. Decyzja jednogłośna
-
15:11
Sprytne niedźwiedzie kontra sprytne kontenery. Nowe rozwiązanie w Zakopanem
-
15:01
Wybuch gazu zniszczył zaplecze klubu. Lubań Maniowy i sympatycy proszą o wsparcie
-
14:42
70 lat Piwnicy pod Baranami. Fenomen, który nie przemija
-
10:45
Kraków dr Moniki Widzickiej - odc. II - Tramwaj, dorożka i zgiełk
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze