W środę „Pasy” podejmować będą na własnym stadionie piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała. „Górale” postawili się w ostatniej kolejce wicemistrzowi Polski - Legii Warszawa. Mecz zakończył się remisem 2:2, chociaż grający przez całą drugą połowę spotkania w dziesiątkę piłkarze Roberta Podolińskiego prowadzili do 86. minuty.

Dla trenera Podbeskidzia mecz z krakowianami będzie okazją do powrotu na stadion przy ul. Kałuży. Był on bowiem trenerem Cracovii przez dwanaście miesięcy, do kwietnia bieżącego roku.

Piłkarze „Pasów”, zajmujący trzecie miejsce w tabeli, po zwycięstwie z Wisłą powalczą o czwarte z rzędu zwycięstwo w Ekstraklasie i szóstą kolejną wygraną na swoim stadionie. Podbeskidzie zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 20. punktów. Faworytem tego spotkania jest niewątpliwie drużyna z Krakowa.

Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się jutro o godz. 20.30. A ponieważ o tej samej porze rozpocznie się mecz Lecha z Wisłą, dlatego tym razem zapraszamy na łączoną transmisję. Można jej słuchać w specjalnym kanale sportowym dostępnym przez internet i mobilną aplikację Radia Kraków. Można także słuchać przez odbiorniki z cyfrowym systemem DAB+. Na naszej stronie internetowej tradycyjna relacja "minuta po minucie".