Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Bez zmian w sztabie szkoleniowym Grupy Azoty SPR Tarnów.

Marcin Janas nadal asystentem Patrika Liljestranda.

fot.materiały prasowe Drupy Azoty SPR Tarnów

Tarnowski zespół w przyszłym sezonie poprowadzi ta sama para trenerów. Kontrakt z klubem przedłużył Marcin Janas, który wraz z Patrikiem Liljestrandem będzie prowadził drużynę Grupy Azoty SPR Tarnów przez kolejny rok.

34-letni Janas jeszcze niedawno sam był zawodnikiem. Wychowanek MKS Pałacu Młodzieży Tarnów grał także jako rozgrywający w barwach AZS AWFiS Gdańsk, Sambora Tczew i Sokole Kościerzyna. Po tym czasie wrócił do Tarnowa i został zawodnikiem ówczesnego Controll Process Tarnów. Karierę sportowca zakończył w 2020 roku w drużynie MOSiR Bochnia.

Nie był to jednak koniec jego przygody z piłką ręczną. Pierwsze kroki w trenerskiej karierze stawiał już kilka lat wcześniej jako drugi trener zespołów Controll Process Tarnów i MOSiR Bochnia oraz młodzieżowych drużyn MKS Pałacu Młodzieży. Po zakończeniu kariery zawodnika postanowił kontynuować pracę jako trener.

Marcin Janas poprowadzi także grające w II Lidze rezerwy superligowej drużyny. Dodatkowo ma wspomóc koordynację, będącej w fazie naboru, klasy o profilu piłka ręczna w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Tarnowie.
mat.prasowe./TK/RK

Źródło: materiał prasowy
Autor:
Tadeusz Kwaśniak

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię