Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sądecczyzna: tragiczny wypadek podczas załadunku drewna

  • Krzysztof Orski
  • date_range Wtorek, 2021.06.22 10:54 ( Edytowany Wtorek, 2021.06.22 10:56 )
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło podczas załadunku drewna w lesie. 51-latni mieszkaniec Sądecczyzny na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

fot: policja

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 20:30 w miejscowości Bilsko, podczas wykonywania prac związanych z załadunkiem drewna na przyczepę specjalistyczną, spiętą z ciągnikiem marki Zetor. Z nieustalonych przyczyn doszło do zerwania przyczepy od ciągnika, wskutek czego przyczepa stoczyła się ze skarpy przygniatając 51-latka. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu.

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Łososiny Dolnej i Nowego Sącza oraz biegły sądowy z zakresu techniki samochodowej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz ciała mężczyzny. Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.

Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.
Źródło:
Materiały prasowe

Autor:
Krzysztof Orski

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię