Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ruszyła rozbiórka mostu w Nowym Sączu. MAPY

  • Nowy Sącz
  • date_range Poniedziałek, 2014.03.17 10:46 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 09:06 )
Wielu sądeczan nadal nie może uwierzyć, że marzenie o budowie drugiego mostu na Dunajcu w Nowym Sączu wreszcie się spełni. Ciężki sprzęt pojawił się już na ulicy Tarnowskiej i od rozbiórki mostu na rzece Łubinka drogowcy rozpoczęli budowę północnej obwodnicy miasta.

fot: Damian Radziak

Posłuchaj opinii sądeczan
Rozbiórka mostu na rzece Łubinka
Wiążą się z tym spore utrudnienia. Wjazd i wyjazd z Nowego Sącza w kierunku Brzeska ul. Tarnowską jest zamknięty, a kierowcy zmuszeni są do korzystania z objazdów. Mimo utrudnień, sądeczanie nie narzekają i cieszą z rozpoczętej inwestycji. Wierzą, że dzięki obwodnicy i nowej przeprawie przez Dunajec, most Heleński nie będzie już najbardziej zatłoczonym miejscem w mieście.

W czasie budowy obwodnicy ułatwieniem dla mieszkańców ulicy Tarnowskiej będzie darmowa komunikacja. Dla autobusów MPK wyznaczono nowe przystanki na żądanie.

Rozlokowanie przystanków MPK


Objazd dla pojazdów o masie powyżej 7,5 tony od strony Krakowa prowadzony jest ulicami: Witosa - Pieczkowskiego - Nowochruślicką - Prażmowskiego - Kilińskiego - Bulwar Narwiku.

Dopuszczony jest objazd dla samochodów osobowych ulicami: Barska - Krańcowa.


Trasy objazdów(Bartosz Niemiec/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię