Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Powiat Nowosądecki kusi turystów

  • Nowy Sącz
  • date_range Środa, 2020.06.03 10:26 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 00:26 )
Blisko 200 bilbordów promujących region zawisło w 30 największych miastach w całej Polsce. Wszystkie oczywiście zachęcają do odwiedzania Sądecczyzny i spędzenia w tym zakątku Małopolski urlopu.

fot: Materiały prasowe

- Termin rozpoczęcia kampanii „Odkrywaj Sądeckie” jest nieprzypadkowy. W czasie epidemii, gdy nie można podróżować, odkrywa się Ziemia Sądecka. Liczymy na turystów z kraju. Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych. Także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje – podkreśla Marek Kwiatkowski, starosta powiatu nowosądeckiego. 

Na bilbordach można zobaczyć zdjęcia m.in. ścieżki widokowej w koronach drzew w Krynicy, rekonstrukcji grodu warownego w Grybowie, czy wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO cerkwi w Powroźniku.

fot: Materiały prasowe

fot: Materiały prasowe


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

(Bartosz Niemiec/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię