- A
- A
- A
Iwona Mularczyk, kandydatka PIS na prezydenta Nowego Sącza, przedstawiła swój program
Budowa drogi do Brzeska, kolei do Krakowa, walka ze smogiem i polityka społeczna – z taką listą priorytetów walczyć będzie o fotel prezydenta Nowego Sącza kandydatka PiS Iwona Mularczyk. Po raz pierwszy, wybrany w ostatni piątek kandydatka PiS spotkała się mediami na sądeckim rynku.Iwonę Mularczyk przedstawił szef krajowego sztabu PiS eurodeputowany Tomasz Poręba, szef krajowego sztabu wyborczego PiS ds. wyborów samorządowych, który nie chciał się odnosić do tego, co wydarzyło się w ostatnich dniach, czyli rezygnacji z członkostwa w PiS obecnie rządzącego w Nowym Sączu Ryszarda Nowaka. Jak przekonywał, PiS spuszcza kurtynę i teraz zapowiada nową rzeczywistość.
- Nie chcę oceniać tego, co robił obecny prezydent. To jest prezydent, który odszedł z PiS i kurtyna. Mnie interesuje, co dla Nowego Sącza chce zrobić i zrobi, bo znam panią Iwonę i wiek, jaka jest zdeterminowana i jakie ma pomysły, co może zrobić pani Iwona dla Nowego Sącza - mówił Poręba.
Sama Iwona Mularczyk zadeklarowała natomiast, że rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami na których przedstawi program i będzie przekonywać do siebie wyborców.
Warto zauważyć, że w briefingu kandydatki nie uczestniczyli ani poseł Arkadiusz Mularczyk, ani szef struktur PiS w okręgu nowosądeckim poseł Wiesław Janczyk. Choć powody tej absencji pewnie były różne.
Prezentacja Iwony Mularczyk nie była jedynym przedwyborczym akcentem na sądeckim rynku. W środę swojego kandydata Leszka Zegzdę przedstawiła również zbudowana wokół PO koalicja ugrupowań opozycyjnych.
(Sławomir Wrona/ew)
Komentarze (0)
Najnowsze
-
07:57
Ciepła sobota w Małopolsce. Wieczorem przybędzie chmur
-
07:38
Derby Krakowa bez faworyta. Wisła Kraków-Wieczysta.Transmisja
-
21:58
Dziecko potrącone w Zadrożu w powiecie olkuskim. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR
-
20:21
Prof. Bankowicz: Gibała wygra wybory w Krakowie. „Byłbym bardzo zaskoczony, gdybym się pomylił”
-
18:36
Dowód na pobyt Romanowskiego w Naddniestrzu? Radio Kraków dotarło do zdjęcia z Tyraspola
-
17:27
Cztery kolejne osoby zatrzymane po śmiertelnym pobiciu na osiedlu Willowym w Krakowie
-
16:33
Monika Piątkowska przedstawia plany dla Prądnika Czerwonego. Błonia, przystanek SKA i mobilni urzędnicy
-
16:26
Był problem z dojazdem do szkoły. Nowa linia połączy Radłów, Wojnicz i Tarnów
-
15:32
Od 35 lat pilnują porządku w Krakowie. Straż Miejska obchodzi jubileusz
-
15:19
Mofeta na wagę roweru elektrycznego! Pani Monika wygrywa wielki finał „Małopolski na dwóch kółkach”
-
15:09
Woda w Zakopanem może zdrożeć aż o 25 proc. Wszystko przez spór o ujęcia w Tatrach
-
15:07
Czołowe zderzenie aut w Barwałdzie Dolnym. Są utrudnienia
-
14:47
Jak reagować na syreny alarmowe i gdzie szukać schronienia? Ćwiczenia w całym kraju
-
14:26
Krakowianie z pierwszeństwem przy rekrutacji do liceów? Wicekurator: są takie narzędzia prawne
-
14:18
Nowe łączniki w Szpitalu Jana Pawła II. Pacjenci nie muszą już wychodzić na zewnątrz
-
14:10
Remont obwodnicy Krakowa. Nocne utrudnienia między Modlnicą a Modlniczką
-
13:55
Kraków Airport modernizuje oświetlenie drogi startowej. Kluczowe dla lądowania we mgle
-
13:41
"Musi wrócić Dowództwo Sił Powietrznych". Gen. bryg. pilot Sławomir Żakowski o potrzebie reformy Systemu Kierowania i Dowodzenia Wojska Polskiego
-
12:35
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 11 - Kraków pod kontrolą
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze