Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Seria podpaleń w Olkuszu. Płonęły kosze na śmieci i samochody. FOTO

Od marca już 15 razy w mieście płonęły samochody, kosze na śmieci i przenośne toalety. Na początek podpalacz grasował na jednym z osiedli, teraz ogień jest podkładany również w centrum Olkusza. Kilka dni temu w ogniu stanęły dwa samochody zaparkowane przy ulicy Słowackiego. Policja podejrzewa, że za serią podpaleń stoi jedna osoba.

Fot. KPP Olkusz

Posłuchaj co mówi Nadkomisarz Agnieszka Fryben z policji w Olkuszu
Seria podpaleń w Olkuszu. Płonęły kosze na śmieci i samochody

Nadkomisarz Agnieszka Fryben z policji w Olkuszu zapewnia Radio Kraków, że funkcjonariusze nad sprawą pracują bardzo intensywnie. "Przeprowadzamy oględziny, zabezpieczamy ślady i monitoring. Codziennie nad sprawą pracuje kilkunastu policjantów. Każda informacja, która do nas dociera jest weryfikowana" - dodaje Fryben.

Policja apeluje do świadków podpaleń o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w złapaniu podpalacza. Informację można przekazywać anonimowo policjantom z Olkusza lub dzwoniąc na numer 997.

 

 

 

(Marek Mędela/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię